16/06/2024
Aktualności Biznes

Nowe mieszkanie od dewelopera w SUPER cenie! Osiedle OLIMPIA

Nowe mieszkanie od dewelopera w SUPER cenie! Osiedle OLIMPIA

Osiedle Olimpia powstało w wyjątkowej, najbardziej zielonej części Lęborka- na Osiedlu Sportowym. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu wiele miejsc i atrakcji sportowo-rekreacyjnych, takich jak m.in. basen, fitness club, stadion sportowy, las z licznymi trasami biegowymi. Położenie w pobliżu trasy nr 6 a już wkrótce Trasy Kaszubskiej, gwarantuje sprawną komunikację z Trójmiastem.

Osiedle Olimpia to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z nowoczesnymi apartamentami. Inwestycja obejmuje 96 mieszkań o metrażu od 37 do ok 60 m2 oraz lokale handlowo- usługowe znajdujące się na parterze.

reklama

Każde z mieszkań od strony wschodniej zostało wyposażone w balkon, a mieszkania od strony zachodniej w przeważającej części posiadają przestronne loggie (ok. 18 m2). Dla większej wygody mieszkańców, w budynku w każdej z 4 klatek schodowych, dostępne są cichobieżne windy, hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli wybranych mieszkań dostępne są również przed budynkiem.

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi. Zaledwie kilka kroków stąd znajdziesz wszelakie udogodnienia takie jak sklepy spożywcze, restauracje, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe, basen, siłownia, stadion piłkarski.

Dowiedz się więcej!
Wejdź na www.osiedleolimpia.pl

Umów się na spotkanie i sprawdź pełną ofertę Osiedla Olimpia.

Inwestycję obsługują:

Good Story Nieruchomości-Finanse

Telefon: 603 522 788

Magdalena Szlempo Nieruchomości

Telefon: 570 189 300

reklama

Artykuł na prawach ogłoszenia

reklama

1 Komentarz

    Nic tylko kupować! Jeszcze nie oddane, a już tynk leci ze ścian. Kostka niepodmurowana, będzie co naprawiać. Super jakość!

    1
    1

Komentarze są wyłaczone