reklama
reklama
Aktualności

Nabór do OSP w Łebieniu. Możesz zostać strażakiem!

Nabór do OSP w Łebieniu. Możesz zostać strażakiem!

Druhowie z Ochotniczej Staży Pożarnej w Łebieniu zachęcaj wszystkich zainteresowanych do udziału w prowadzonym przez nich naborze. Jeśli Twoim marzeniem było zostać strażakiem, to świetna okazja spróbować swoich sił.

Aby wstąpić do OSP trzeba spełnić konkretne wymagania stawiane kandydatom. Członkiem OSP może zostać osoba, która posiada obywatelstwo polskie, korzysta z pełni praw publicznych, nie karany za przestępstwo popełnione umyślnie, ma ukończone 16 lat (wymagane 18 żeby uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych), posiada zdolność fizyczną i psychiczna do pełnienia służby w OSP.

reklama

OSP jest otwarta na wszystkich, którzy chcą nieść pomoc swojej społeczności lokalnej, nie tylko w bezpośrednich działaniach ratowniczo – gaśniczych. Przyjdź, obejrzyj sprzęt jaki wykorzystujemy na co dzień, zapoznaj się ze strażnicą, ze strażakami z jednostki, złap bakcyla. Zapraszamy! – zachęcają na swoim profilu FB druhowie z OSP Łebień.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego – zainteresowani mogą kontaktować się z jednostką przez wiadomość prywatną na profilu: https://www.facebook.com/osplebien

Zdjęcia: OSP Łebień

POLECAMY
 
close-link