15/07/2024
Aktualności Biznes

Milionowe ceny budynków i lokali usługowych na sprzedaż w Lęborku..

Milionowe ceny budynków i lokali usługowych na sprzedaż w Lęborku..

W ostatnim czasie na lęborskim rynku nieruchomości pojawiło się mnóstwo lokali usługowych na sprzedaż. Wśród wystawionych budynków jest m.in. Centrum Handlowe Delfino za zawrotną sumę 11 992 500 zł. brutto. Sprawdziliśmy, jakie jeszcze lokale użytkowe są obecnie do kupienia.

reklama

Za 5 500 000 zł., można zostać właścicielem Centrum Motoryzacyjnego wraz z budynkiem mieszkalnym. Wyjątkowa nieruchomość, na którą składa się: działka o pow. 3607m2 zabudowana budynkiem stacji diagnostycznej kontroli pojazdów osobowych i dostawczych wraz z wyposażeniem o pow. użytkowej 289,10m². Działka o pow.2969m² zabudowana  budynkiem warsztatu samochodowego wielostanowiskowego z zapleczem socjalno-biurowym o pow. użytkowej 442m², oraz budynek mieszkalny o pow. użytkowej 275,5m². Część mieszkalna składa się z  4 pokoi, gabinetu, kuchni i łazienki.

Może marzy Ci się prowadzenie gastronomii? Przy ulicy Armii Krajowej, gdzie aktualnie znajduje się apteka, jest do sprzedania lokal o powierzchni 151,37m². Jest to lokal gastronomiczny do sprzedania za kwotę 1 100 000 zł. Wewnątrz sześć pomieszczeń – między innymi sala sprzedażowa o powierzchni 52m 2 i pomieszczenia biurowe. Na zapleczu znajduje się toaleta i pomieszczenie socjalne. Ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej sieci ciepłowniczej. W lokalu zainstalowano klimatyzację pozostającą w cenie sprzedaży. Z tyłu budynku znajdują się miejsca postojowe. W niewielkiej odległości od budynku znajdują się obiekty użyteczności publicznej, starostwo powiatowe, poczta i market z dużym parkingiem. Czy to nie idealne miejsce na nowy punkt gastronomiczny w Lęborku?

Na sprzedaż wystawiono także punkt handlowo – usługowy w „KUPCU”. Kwota to 720 000 zł. Całkowita powierzchnia pomieszczenia to 61 m² z możliwością dokupienia lokalu usytuowanego obok, połączonego lekką ścianką działową o powierzchni 43,7 m².

Ofertą przekłuwającą uwagę jest także lokal usługowo-handlowy z mieszkaniem w ścisłym centrum miasta przy ulicy Staromiejskiej. Obiekt z lokalem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 140 m². Kosztuje 670 000 zł. Ze względu na bardzo dobre położenie (główny deptak w mieście, ścisłe centrum) nieruchomości gwarantujące stały przepływ klientów. Oferta godna polecenia dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą widoczną zarówno z ulicy.

A może własna pizzeria? Na sprzedaż jest także idealny lokal np. pod włoską pizzerie. Lokal znajduje się przy ulicy Olimpijczyków i kosztuje… jedyne 440 000 tys. zł., a powierzchnia lokalu to 132,8 m².

W ofercie sprzedażowej znajdziesz także ładny lokal usługowo-handlowy na lęborskim Targowisku. Za jedyne 11,12m², zapłacisz 35 000 zł.

Jednak do największą niespodzianką wśród ofert sprzedaży lokali użytkowych należy budynek, gdzie obecnie znajduje się Centrum Handlowe Delfino w ścisłym centrum miasta. Budynek został wystawiony na sprzedaż za jedyne 9 750 000 zł. netto, czyli 11 992 500 zł. brutto. Centrum handlowe zlokalizowane jest w centrum Lęborka na skrzyżowaniu Alei Wolności i Niepodległości przy rondzie Solidarności. Budynek znajduje się na skraju deptaka, który ciągnie się przez ulicę Staromiejską. W budynku znajduje się 20 lokali o łącznej powierzchni 1500 m2. Wszystkie, oprócz jednego, są aktualnie najmowane. Możliwość przejęcia umów najmu. Przychód miesięczny na poziomie 60 tys zł netto.

reklama
reklama

1 Komentarz

  Szanowni Państwo, najważniejszą kwestią jest powód tych sprzedaży – to jest istotne. Oczywiście możemy snuć domysły, ale pytanie podstawowe : czy był czysty zysk pozwalający żyć rodzinie, czy rodzinom?
  …..tylko kto to powie, czy na prawdę nie było szans, czy inne okoliczności zmuszają ludzi do rezygnacji ze swojej działalności?
  A w ogóle to widać na mniejszych działalnościach, że upadków jest coraz więcej. Nie jest łatwo inwestować zwykłemu, nawet mądremu i uczciwemu człowiekowi, w dzisiejszym świecie, świecie banków, kredytów, inflacji i wirtualnych sieci oraz wybrednych klientów. Może UM zaproponowałby utworzenie grupy Współczesnych Lęborskich Mędrców i Jasnowidzów na tę okoliczność. Może jest szansa na powrót Lęborka w produkcji, dystrybucji, magazynowaniu itp. itd. , na takie przedsięwzięcia, które uczynią nasze miasto słynącym, albo pierwszym, które zasłynie z jakiejś działalności będącej uznaną na całym świecie?
  Podpowiem Wam: najprostsze pomysły są najlepsze, mają tylko jedną wadę, że są najprostsze – no i teraz myślcie! Czego nam potrzeba najbardziej do życia? Wobec tego, że się zastanawiacie to powiem – najprostszym wydaje się być – piękno naszego miasta, bo o wszystko pozostałe i tak musimy się sami starać.

  Inaczej pozostanie nam science fiction:
  może lotnisko, igielitowa skocznia narciarska, płatne rogatki na wjeździe w obszar miasta, może umowa z Monte Carlo, może labirynt bez wyjścia, szpital kliniczny leczący reumatyzm lewej nogi, może Lębork stolicą światowej mody… no ruszcie głowami ludzie, bo jeszcze świat jest niezdecydowany.
  Proszę tylko nie żartujcie z poważnego problemu.

Komentarze są wyłaczone