02/12/2023
Aktualności Biznes

Wpadnij i poznaj PROJEKT MATYKA!

Wpadnij i poznaj PROJEKT MATYKA!

Studio projektowe PROJEKT MATYKA zrodziło się z pasji do pięknych wnętrz: mieszkań, domów, ale i wnętrz użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje czy sklepy. Firma jest z Lęborka, ale działa na terenie pomorza i całej Polski!

reklama

Projektowanie oraz aranżacje projektantów PROJEKT MATYKA nie jest traktowana wyłącznie jako praca. To pasja, w której projektanci każdego dnia rozwijają się i na bieżąco śledzą najnowsze trendy obecne w branży. Śledzą także rynek materiałów wykończeniowych, dzięki czemu klient zawsze otrzymuje to, co najlepsze w danym czasie i otrzyma niepowtarzalny projekt!

Celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie, trafiającym w indywidualne gusta. To właśnie zadowolenie klienta jest oznaką dobrze wykonanej pracy! A najlepsze referencje to wracający i polecający klient.

Projektanci wiedzą jak odpowiedzieć na potrzeby klientów! Od ponad 20 lat specjalizują się w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Zespół łączy pasja do wykonywanej pracy, a indywidualna ekipa posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zrealizowali kilkaset projektów. Wybierając PROJEKT MATYKA gwarantujesz sobie oszczędność czasu.. Specjaliści zadbają o terminowość prac, ich czystość i wysoką jakość realizacji.

Umów się na spotkanie, wpadnij na pyszną kawę i razem z projektantami stwórz wnętrze szyte na miarę!

reklama

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na:  https://meblematyka.pl/ oraz https://projektmatyka.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/projektmatyka

MebleMatyka/ ProjektMatyka
ul. B.Krzywoustego 29S
84-300 Lębork
Zadzwoń na numer (059)8626750 / 507186497

Tekst na prawach ogłoszenia

reklama