02/12/2023
Aktualności

Miałeś wypadek ? Potrzebujesz pomocy drogowej i auto zastępcze ?

Miałeś wypadek ? Potrzebujesz pomocy drogowej i auto zastępcze ?

Miałeś wypadek nie z Twojej winy ? Bezpłatnie, na koszt OC sprawcy ELIZCAR odwiezie Twój samochód pod wskazany adres, a na czas naprawy otrzymasz bezpłatnie auto zastępcze. Bezpłatne auta zastępcze z OC sprawcy. Jak w razie wypadku otrzymać bezpłatnie auto zastępcze ?
-musisz być poszkodowanym – wypadek spowodowany przez innego kierowcę, z którego OC będzie likwidowana szkoda.
-na miejsce zdarzenia wezwij Policję lub spisz ze sprawcą oświadczenie.

reklama

Zadzwoń na całodobowy telefon 504059242.

ELIZCAR przyjmie zgłoszenie, a formalności zajmą kilka minut i już po chwili będziesz mógł kontynuować jazdę autem zastępczym. Auto oddasz dopiero jak nie będzie Ci już potrzebne (np. przy odbieraniu z warsztatu po naprawie swojego auta). Pieniądze za wynajem auta się nie martwisz – ELIZCAR odbierze je od ubezpieczyciela i załatwi wszystkie procedury, łącznie z ew. procesem sądowym. Nie wpłacasz kaucji zabezpieczającej, nie wykładasz pieniędzy za najem. Jako poszkodowany nie musi dostarczać żadnych gwarancji pokrycia wynajmu przez firmę ubezpieczeniową, czy też zgody na taki wynajem – dzięki temu auto zastępcze możesz wynająć już w dniu powstania szkody.

PAMIĘTAJ ! Nie musisz informować ubezpieczyciela, gdzie będziesz wypożyczać auto, a ubezpieczyciel nie ma prawa wskazywać Ci określonej firmy. Samochód zastępczy nie może być wyższej klasy niż ten, który uległ zniszczeniu. Ubezpieczyciel nie może narzucać żadnych limitów, np. stawek wynajmu, kilometrów, które możemy przejechać wynajętym autem. Na firmę ubezpieczeniową nałożony jest obowiązek wypłaty pełnego odszkodowania – dotyczy to również kosztów parkingu, holowania, zabezpieczenia pojazdu po kolizji, przejazdów taksówkami, zaplanowanej podróży, leczenia, leków i wszystkich pozostałych rzeczy będących w ścisłym następstwem powstałego zdarzenia.

ELIZCAR pomaga w odzyskaniu często zaniżonego odszkodowania za poniesione szkody na zdrowiu czy mieniu tj. samochodzie. Firma współpracuje z warsztatami, które zajmują się kompleksowymi naprawami pojazdów zarówno gotówkowo jak i bezgotówkowo. ELIZCAR współpracuje z rzeczoznawcami i kancelarią prawną która w razie potrzeby zawsze jest do dyspozycji klientów.

reklama

Elizcar to nie tylko pomoc przy kolizji, to także wynajem aut dostawczych, osobowych, auto-lawet, transport, a także Sauna mobilna ! Sauna mobilna na wynajem to doskonały pomysł na wspólne wieczory w gronie znajomych we własnym ogrodzie. Dzwonisz, umawiasz termin, a Elizcar przywiezie, rozpali a Tobie pozostaje tylko relaks… Cennik:
-350zl doba w weekend i dni świąteczne
-250zl doba w pozostałe dni tygodnia
Doba jest liczona od 15:00 pierwszego dnia do 11:00 następnego dnia. Drewno i transport na terenie Lęborka GRATIS. Dojazd poza miasto cena ustalana indywidualnie. 

Chcesz wiedzieć więcej ?

www.facebook.com/Elizcar-wypo%C5%BCyczalnia-samochod%C3%B3w-205047900364519
lub zadzwoń:  602639612 lub 504059242

reklama