Aktualności

Wymiana dynamiczna oleju w „automatach”

Wymiana dynamiczna oleju w „automatach”

Automatyczna skrzynia biegów jest jednym z najdroższych elementów samochodu. Regularna wymiana oleju w skrzyni biegów to podstawa jej bezawaryjnej i długiej pracy. Nowoczesna automatyczna skrzynia biegów potrafi rozpoznać kierowcę, uczy się jego stylu jazdy, adaptuje się do zmiennych warunków, minimalizuje zużycie paliwa, a przy tym szybko i płynnie zmienia biegi. Tak wrażliwe urządzenie wymaga dużej dbałości, a jego nieustanna praca wymaga ciągłego smarowania elementów wewnątrz skrzyni, które po wielu tysiącach przebytych kilometrów wymagają wymiany zużytego oleju na olej świeży.

reklama

Decydując się na wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów metodą dynamiczną, mamy pewność, że olej w skrzyni zostanie wymieniony w 100%, a nie jak metodą statyczną około 30-50%. Należy też udać się do wyspecjalizowanego warsztatu, posiadającego niezbędny sprzęt do przeprowadzenia tej usługi a więc do serwisu samochodowego „SALPOL” w Nowej Wsi Lęborskiej.

Zapraszamy klientów z Lęborka i całego powiatu. W firmie „SALPOL” zajmujemy się dynamiczną wymianą oleju oraz filtrów w automatycznych skrzyniach biegów oraz płukaniem automatycznych skrzyń biegów.

Cennik wymiany dynamicznej: https://salpol.net/automatyczne-skrzynie-biegow/

Umów się na wizytę pod numer telefonu: 535952522

Umów się na wizytę online: https://salpol.net/umow-wizyte/

Tekst na prawach  ogłoszenia

reklama
POLECAMY
 
close-link