reklama
reklama
Aktualności Sport

Trudny mecz Aniołów Garczegorze i wygrana w samej końcówce…

Trudny mecz Aniołów Garczegorze i wygrana w samej końcówce…

Trwa X kolejka IV ligi „pomorskiej”. Powiśle Dzierzgoń przegrało z Aniołami Garczegorze 1:2 (0:0), a bramki zdobyli: Krzysztof Kołodzieja dla Powiśla (51 min.) oraz Dawid Kowalski (84 min.) i Michał Choszcz (92 min.) dla „Aniołów”. To był bardzo trudny mecz dla zespołu z Garczegorza, który na boisku w Dzierzgoniu przegrywał aż do 84 min. Dopiero w samej końcówce „Anioły” zaatakowała bardziej zdecydowanie i strzeliła 2 bramki. Ostatnie minuty były już bardzo nerwowe, czerwoną kartę dla gospodarzy otrzymał w 91 min. Michał Lewandowski.

reklama

Drugi z naszych zespołów… Pogoń Lębork przegrała w Słupsku z Gryfem 1:2 (0:2). Bramkę dla Lęborczan zdobył w 81 min. Martin Romanek, dla gospodarzy: Kacper Książkiewicz (9 min.) i Marcjan Majcher (45 min.). Także i w tym meczu końcówka była bardzo emocjonująca a w 92 min. zawodnik Pogoni trafił w słupek… remis był blisko, ale tym razem się nie udało.

W V lidze okręgowej „gr. słupska” nie udał się natomiast wyjazd Leśnika Cewice do Miastka, gdzie przegrał z tamtejszym Startem 2:1, bramkę dla naszego zespołu strzelił Radosław Szmuda.

zdjęcie: Anioły Garczegorze (FB)