Aktualności

Festiwal Dyni potrwa do… 16.10.br [ZDJĘCIA]

Festiwal Dyni potrwa do… 16.10.br [ZDJĘCIA]

„Farma Alexa” to pierwszy w Polsce, założony w 2020 r. w Charbowie koło Łeby – rolniczy park rozrywki o powierzchni blisko 10 hektarów. W prawdziwie sielskiej atmosferze Królik Alex zaprasza do swojej wiejskiej krainy, w której przygotował całe mnóstwo atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie tego wyjątkowego parku rozrywki, położonego przy drodze wojewódzkiej „214” znajdziemy wiele atrakcji… Znajdują się tu traktory, kombajny, zwierzęta i cały świat Królika Alexa oraz jego przyjaciół. Do edukacyjnej zabawy zaprasza nas „Wiejska Szkoła Alexa”, do interakcji „Alex Show” w autorskim teatrze oraz intrygujący świat kwiatów, pól i warzyw. Na miłośników traktorów czekają przejażdżki traktorami na przyczepach oraz Park Maszynowy do zabawy.

reklama

W dn. 24.09-16.10 na farmie odbędzie się tzw. „Festiwal Dyni”, podczas którego przewidziano całe mnóstwo konkursów z nagrodami oraz… dynię w prezencie. Codziennie czeka na Was 40 niesamowitych punktów foto zrobione z kilku tysięcy dyń. Do każdego biletu „normalny” + „ulgowy” – 1 dynia gratis. Czeka na Was mnóstwo fantastycznych konkursów z nagrodami. Każdy zgarnia mega zestaw naklejek dyniowych w cenie biletu. Każdy, kto odgadnie hasło w labiryncie w polu kukurydzy na mapie Polski otrzyma dyplom „Farmera” ! Pamiętajcie, że na Farmie Alexa mamy ponad 30 niesamowitych atrakcji w cenie biletu  Od nielimitowanych przejażdżek na przyczepach, zwierzętach, zabawach, strefach gier, jedynego takiego pola golfowego do gry w golfa piłką nożną w wiejskim klimacie oraz wiele innych atrakcji na 100 000 m². To ostatnia szansa przed zimą na wspaniały odpoczynek na wsi w towarzystwie dyń, piękne sesje zdjęciowe, wspaniałe wspomnienia z pobytu i według nas najpiękniejszego miejsca tej Jesieni na Pomorzu.

Farma” jest również przygotowana do przyjęcia osób z niepełnosprawnością. W naszym parku rozrywki nikt nie zazna nudy a jeśli tylko chcecie poznać wszystkie opisane wyżej atrakcje przybywajcie czym prędzej do Charbrowa…

Królik Alex i jego zwierzęta czekają na Ciebie ! Wszystkie atrakcje w cenie biletu (45/35 zł, grupowe – 30 zł). W okresie od 05.09-16.10.br „Farma Alexa” otwarta jest w godz. 09:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) i w godz. 10:00-17:00 (w soboty i niedziele)

Tekst na prawach ogłoszenia

Zdjęcia: Farma Alexa (FB)

POLECAMY
 
close-link