reklama
Biznes

Fotowoltaika? Ostatni moment przed gigantycznymi podwyżkami! Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH!

Fotowoltaika? Ostatni moment przed gigantycznymi podwyżkami! Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH!

Ceny energii elektrycznej są aktualnie najwyższe w historii notowań na polskiej Towarowej Giełdzie Energii. Poniższy wykres pokazuje, że w ciągu ostatnich 2 lat nastąpił wzrost prawie o 600%.

reklama

Niestety boleśnie przekonują się już o tym przedsiębiorcy, którzy od państwowych koncernów energetycznych w nowych umowach otrzymują TARYFY GROZY z ceną za kilowatogodzinę wynoszącą prawie 3 zł! Wkrótce znaczne podwyżki cen energii dotkną także zwykłych ludzi. Rafał Gawin, Prezes Urzędu Regulacji Energetyki na zamkniętym posiedzeniu komisji sejmowej zapowiedział wzrosty cen dla gospodarstw domowych nawet o 180%. Aktualnie średnia cena kilowatgodziny w polskim domu wynosi około 75 groszy, po wzroście będzie oscylować w granicach 2 zł!

Państwowa giełda energii 

Jest jednak sposób, żeby uchronić się przed znacznym uszczupleniem domowego budżetu. O ile w przypadku węgla czy gazu, nie mamy zbyt wielu możliwości redukcji kosztów, to w przypadku energii elektrycznej najlepszym rozwiązaniem jest fotowoltaika.

Zachęcamy to skorzystania z naszego formularza znajdującego się na stronie https://www.energetyczni.net/darmowa-wycena/ , dzięki któremu będziemy mogli dla Państwa dobrać optymalną instalację fotowoltaiczną i przygotować atrakcyjną ofertę. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego, swój oddział mamy także na terenie powiatu lęborskiego. Poza instalacjami sieciowymi, oferujemy także rozwiązania hybrydowe. Dzięki nim nadwyżki z produkcji skumulujesz w swoim własnym magazynie energii, które możesz odebrać już po zachodzie słońca. Ponadto falownik hybrydowy pozwala zasilić Twój dom, nawet w razie awarii sieci elektroenergetycznej.

Dlaczego warto postawić na ENERGETYCZNYCH?

  • JAKOŚĆ – bazujemy na sprawdzonych producentach podzespołów fotowoltaicznych i pomp ciepła,
  • CERTYFIKAT UDT – postaw na sprawdzonych profesjonalistów z certyfikatem Urzędu Dozoru Technicznego,
  • KOMPLEKSOWOŚĆ – poza dostawą i montażem elektrowni słonecznej, pomagamy w zgłoszeniu instalacji oraz w dotacjach.
  • FINANSOWANIE – jesteśmy zweryfikowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego pośrednikiem w finansowaniu na raty produktów fotowoltaicznych.

Jak rozpocząć produkcję energii?

1. Wypełnij formularz na stronie https://www.energetyczni.net/darmowa-wycena/.
2. Wycenimy Twoją instalację PV.
3. Dostarczymy i zamontujemy elektrownie bazując na sprawdzonych komponentach.  
4. Po montażu zgłosimy instalację fotowoltaiczną do operatora energetycznego.
5. To wszystko! Zaczyna się produkcja własnej energii elektrycznej, aTy  masz pełen SMART monitoring instalacji.
6. Po uruchomieniu instalacji, pomagamy w złożeniu wniosku o dotację Mój Prąd (szczegóły tutaj https://mojprad.gov.pl/o-programie/nabor-iv).

Poza montażem instalacji PV, w naszej ofercie znajdziesz też ekologiczne pompy ciepła PANASONIC, przydomowe turbiny wiatrowe czy też rozwiązania z dziedziny hydroenergetyki. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.energetyczni.net oraz śledzenia naszego fanpage https://www.facebook.com/energetyczni.

Artykuł na prawach ogłoszenia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę