reklama
Aktualności

„Holistic Skin Beauty” w Lęborku zaprasza !

„Holistic Skin Beauty” w Lęborku zaprasza !

Holistic Skin Beauty”, którym kieruje mgr fizjoterapii Paulina Peplińska, to gabinet, w którym w naturalny sposób z ogromną pasją i miłością niweluje się objawy starzenia skóry. Wykonywane są tam takie usługi jak: facemodeling, masaż kobido, masaż tkanek głębokich i relaksacyjny, kinesiotaping estetyczny, zabiegi na twarz na bazie naturalnych kosmetyków, rehabilitacja kobiet po mastektomii oraz terapia blizny.

reklama

Wykonywanie usługi : 

• FACEMODELING PROGRAM 

Jest to indywidualnie dobrany program, który powstał z wielkiej pasji i miłości do naturalnych metod odmładzania twarzy. Dostosowany jest indywidualnie do obszarów problematycznych i zmian skórnych związanych z wiekiem. Już podczas pierwszej sesji zabiegowej uwalniane są napięcia mięśniowe i pobudzane są procesy regeneracyjne, dzięki czemu uzyskujemy widoczny i długotrwały efekt odmłodzenia na twarzy. 

• MASAŻ KOBIDO – Japoński Lifting Twarzy 

Jest to rytuał podlegający ścisłym regułom bazujący na tradycji medycyny chińskiej. Kobido ze względu na swoją intensywność i zaawansowanie poszczególnych technik działa na dużo głębszych warstwach skóry i mięśni niż inne masaże twarzy. Techniki wykonywane wolno pozwalają klientowi zrelaksować się, a w ten sposób zniwelować napięcia mięśniowe. Przejście do technik najbardziej intensywnych pozwala osiągnąć efekt silnego liftingu i wygładzenia.

• Masaż tkanek głębokich oraz relaksacyjny 

• Kinesiotaping estetyczny

• Zabiegi na twarz na bazie naturalnych kosmetyków

• Rehabilitacja kobiet po mastektomii 

• Terapia blizny

Chcesz zadbać o swoją twarz w naturalny sposób, zrelaksować się i zrobić coś tylko dla SIEBIE? Zapisz się już dziś. Uśmiechnij się! Zmarszczki mimiczne to już nie Twój problem.

Gabinet znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 20b/8.

Kontakt : 507748207 lub przez media społecznościowe – 

Facebook : https://www.facebook.com/Holistic-Skin-Beauty-Paulina-Peplińska-

Instragam : https://instagram.com/holistic.skin.beauty?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Serdecznie zapraszamy…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link