30/11/2023
Aktualności

Śmiertelny pożar w Łebie – policja bada sprawę

Śmiertelny pożar w Łebie – policja bada sprawę

Lęborscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru domku letniskowego w Łebie. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonej akcji gaśniczej zabezpieczali miejsce zdarzenia.

reklama

W sobotę po godzinie 23.30 lęborscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze domku letniskowego w Łebie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali domek objęty płomieniami i strażaków gaszących pożar. Po akcji gaśniczej, wewnątrz domku ujawniono zwłoki 45-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu lęborskiego.

Na miejscu pogorzeliska pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej z technikiem kryminalistyki, którzy wspólnie z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Lęborku dokonali oględzin tego miejsca. Decyzją Prokuratora, ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Na miejscu zdarzenia zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Zebrane przez śledczych materiały dowodowe oraz opinia biegłego z zakresu pożarnictwa pomogą przy szczegółowym określeniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

źródło, zdjęcie: lebork.policja.gov.pl

reklama