reklama
Aktualności

Zatrzymano 25-latka. Wyrzucił plecak z zawartością marihuany…

Zatrzymano 25-latka. Wyrzucił plecak z zawartością marihuany…

Zatrzymany 25-latek i zabezpieczone narkotyki to efekt nocnej interwencji lęborskich policjantów. Mężczyzna próbował pozbyć się niedozwolonych substancji, gdy uciekając przed policjantami, wyrzucił plecak z zawartością marihuany. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

reklama

Lęborscy policjanci, patrolując w nocy Lębork, zwrócili uwagę na toyotę, która na widok policyjnego radiowozu wjechała w jedną z ulic, a kierujący nie zastosował się do znaku zakazu wjazdu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić samochód oraz przebywające w nim osoby. Po zatrzymaniu się pojazdu, jego pasażer siedzący na tylnej kanapie wysiadł z niego i zaczął uciekać. W trakcie pościgu porzucił on plecak, który miał przy sobie. Mundurowi zauważyli wyrzucony przedmiot i zabezpieczyli go. Po kilkuset metrach policjanci zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało, był nim 25-letni mieszkaniec Lęborka. W wyrzuconym przez siebie plecaku miał marihuanę. Badanie na testerze narkotykowym potwierdziło przypuszczenia policjantów. Łącznie policjanci zabezpieczyli u niego blisko 60 gramów tego środka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. 25-latek przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Teraz grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: lebork.policja.gov.pl

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link