reklama
Aktualności

Interpelacja w sprawie ławek m.in przy Skwerze Orła Białego

Interpelacja w sprawie ławek m.in przy Skwerze Orła Białego

To, że interpelacje radnych odnoszą niekiedy pożądany skutek wiadomo nie od dziś. Już we wrześniu 2021 r. radny Zbigniew Rudyk prosił Urząd Miasta w Lęborku o przegląd ławek na terenie naszego miasta, m.in. przy Skwerze Orła Białego.

reklama

W odpowiedzi z października 2021 r. Burmistrz miasta Lęborka zapewniał, że wszystkie uszkodzone ławki zostały już naprawione i zakonserwowane, m.in. na Placu Pokoju. Co więcej, Urząd Miasta zapewniał też, że dewastowane ławki są na bieżąco naprawiane.

W dniu wczorajszym radny wystosował kolejną interpelację do Burmistrza twierdząc, że tym razem na pilny remont oczekują ławki w Parku Michalskiego, przy ul. 1-go maja, Armii Wojska Polskiego, Alei Niepodległości i wzdłuż bulwaru nad rzeką Łebą. Wykonaną dokumentację fotograficzną (zdjęcia poniżej) zniszczonych ławek radny załączył do swojej najnowszej interpelacji. Przyglądając się tym zdjęciom, nietrudno jednak dojść do przekonania, ławki są w opłakanym stanie. Pozostaje tylko czekać na dalsze działania Urzędu Miasta…

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link