reklama
Aktualności

Poznaj jedną z najlepszych drukarni w powiecie!

Poznaj jedną z najlepszych drukarni w powiecie!

Dziś jest 4 czerwca, czyli Święto Drukarza. Dzień ten pierwszy raz w środowisku poligraficznym był obchodzony w 1945 roku na Ogólnopolskim Zjeździe Związku Zawodowego Drukarzy w Gnieźnie. W późniejszym czasie obchody tego dnia odbywały się w ostatnią niedzielę maja – można było wówczas otrzymać odznakę tytułu honorowego: “Zasłużony Drukarz Rzeczypospolitej Ludowej”.

reklama

Dziś jest wiele drukarni na rynku, jednak AKOM na okolicznym rynku jest jedną z najlepszych firm.

AKOM na mapie reklamy jest pomiędzy drukarnią, a agencją reklamową. Firma tworzy wydruki, tablice i banery, przygotowując kompleksowo projekty graficzne, reklamy radiowe, telewizyjne, prasowe oraz internetowe. W AKOM możesz również wykonać swoje logo, materiały, identyfikacje wizualne – wszystko to, co utkwi w pamięci klienta.

Firma zajmuje się wydrukami, projektami oraz stronami internetowymi już od 2006 roku. Przez lata zebrała zespół specjalistów z każdej części branży, który dba o szybkość i profesjonalizm realizacji zamówienia.

Firma AKOM znajduje się w Łebieńcu 28 (20 minut od Lęborka) i otwarta jest od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00. Jednak zamówienia mogą być realizowane poprzez kontakt telefoniczny pod numer 693 626 716. 

Więcej informacji o firmie i jej usługach znajdziesz na stronie: https://akomdruk.pl/ a na facebooku znajdziecie relacje z wykonywanych zleceń: https://www.facebook.com/akomreklama 

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link