reklama
Kultura

,,Awangarda’’ – IV Ogólnopolski festiwal zespołów artystycznych

,,Awangarda’’ – IV Ogólnopolski festiwal zespołów artystycznych

Już jutro, 21 maja w Cewicach odbędzie się IV Ogólnopolski festiwal zespołów artystycznych. Wydarzenie zacznie się o godzinie 8.00 w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach.

reklama

Na festiwalu będzie można zobaczyć taniec współczesny, jazz, taniec z przyborem, freestyle, taniec klasyczny, house, popping i wiele, wiele innych ciekawych rodzajów tańca.

Program turnieju:

8:00- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 12-13 LAT ½ F

8:10- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO DO 7 LAT

8:15- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 8-11 LAT

8:20- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 12-13 LAT FINAŁ

8:30- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO 14-15 LAT

8:35- TANIEC WSPÓŁCZESNY IMPRO SOLO POWYŻEJ 15 LAT

8:45- TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 12-13 LAT

9:15- TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 14-15 LAT

9:30- TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO POWYŻEJ 15 LAT

9:55- JAZZ DANCE IMPRO SOLO 12-13 LAT ½ F

10:05- JAZZ DANCE IMPRO SOLO DO 9 LAT

10:10- JAZZ DANCE IMPRO SOLO 12-13 LAT FINAŁ

10:20- JAZZ DANCE IMPRO SOLO POWYŻEJ 15 LAT

10:25- JAZZ DANCE SOLO 12-13 LAT

10:40- JAZZ DANCE SOLO 14-15 LAT

10:45- JAZZ DANCE SOLO POWYŻEJ 15 LAT

10:50- INNE FORMY TAŃCA SOLO DO 7 LAT

11:00- INNE FORMY TAŃCA SOLO 8-9 LAT

11:25- INNE FORMY TAŃCA SOLO 10-11 LAT

11:40- INNE FORMY TAŃCA SOLO 12-13 LAT

11:50- INNE FORMY TAŃCA SOLO 14-15 LAT

11:55- INNE FORMY TAŃCA SOLO POWYŻEJ 15 LAT

12:15- TANIEC Z PRZYBOREM SOLO 8-9 LAT

12:20- TANIEC Z PRZYBOREM SOLO 12-13 LAT

12:25- TANIEC Z PRZYBOREM SOLO 14-15 LAT

12:30- TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY 12-15 LAT

12:40- TANIEC WSPÓŁCZESNY DUETY POWYŻEJ 15 LAT

12:55- JAZZ DANCE DUETY 10-13 LAT

13:00- JAZZ DANCE DUETY OD 14 LAT

13:05- INNE FORMY TAŃCA DUETY DO 11 LAT

13:15- INNE FORMY TAŃCA DUETY 12-15 LAT

13:25- TANIEC Z PRZYBOREM DUETY 8-9 LAT

13:30- TANIEC Z PRZYBOREM DUETY 12-15 LAT

13:35- TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE DO 8 LAT

13:40- TANIEC WSPÓŁCZESNY MINI FORMACJE OD 13 LAT

13:50- TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE 9-12 LAT

14:05- TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE 13-16 LAT

14:15- TANIEC WSPÓŁCZESNY FORMACJE POWYŻEJ 16 LAT

14:25- TANIEC KLASYCZNY FORMACJE 9-16 LAT

14:35- JAZZ DANCE MINI FORMACJE 9-12 LAT

14:50- JAZZ DANCE FORMACJE DO 8 LAT

14:55- JAZZ DANCE FORMACJE 9-12 LAT

15:05- JAZZ DANCE FORMACJE OD 13 LAT

15:15- INNE FORMY TAŃCA TRIO 9-12 LAT

            INNE FORMY TAŃCA MINI FORMACJE 13-16 LAT

15:25- INNE FORMY TAŃCA MINI FORMACJE 9-12 LAT

15:50- INNE FORMY TAŃCA FORMACJE DO 8 LAT

            INNE FORMY TAŃCA FORMACJE 9-12 LAT

16:05- INNE FORMY TAŃCA FORMACJE 13-16 LAT

            INNE FORMY TAŃCA FORMACJE POWYŻEJ 16 LAT

16:30- SHOW DANCE FORMACJE 9-16 LAT

16:40- SHOW DANCE FORMACJE POWYŻEJ 16 LAT

16:50- TRIO TANIEC Z PRZYBOREM POWYŻEJ 16 LAT

            MINI FORMACJE TANIEC Z PRZYBOREM DO 8 LAT

16:55- FORMACJE TANIEC Z PRZYBOREM 9-16 LAT

17:00- ROZDANIE NAGRÓD I BLOKU

18:00- JAZZ DANCE MINI FORMACJE OD 13 LAT

           FREESTYLE MINI FORMACJE DO 7 LAT          

18:15- DISCO SHOW FORMACJE DO 8 LAT

            DUETY CHEERLEADERS 8-9 LAT

18:20- DUETY CHEERLEADERS 12-13 LAT

18:25- DUETY CHEERLEADERS 14-15 LAT

18:30- MINI FORMACJE CHEERLEADERS 13-16 LAT

           FORMACJE CHEERLEADERS DO 8 LAT

18:35- FORMACJE CHEERLEADERS 9-12 LAT

            FORMACJE CHEERLEADERS 13-16 LAT

18:45- ROZDANIE NAGRÓD II BLOKU

19:00- HIP-HOP SOLO 10-11 LAT ½ F

19:20- HIP-HOP SOLO 12-13 LAT ½ F

19:30- HIP-HOP SOLO DO 7 LAT

19:35-  HIP-HOP SOLO 8-9 LAT

19:40- HIP-HOP SOLO 10-11 LAT FINAŁ

19:50- HIP-HOP SOLO 12-13 LAT FINAŁ

20:00-  HIP-HOP SOLO POWYŻEJ 15 LAT

20:05- HIP-HOP DUETY DO 11 LAT

20:10- HIP-HOP DUETY 12-13 LAT

20:15- HIP-HOP DUETY OD 14 LAT

20:20- HIP-HOP TRIO 12-13 LAT

20:25- HIP-HOP MINI FORMACJE DO 8 LAT

20:35- HIP-HOP MINI FORMACJE 9-12 LAT

20:45- HIP-HOP MINI FORMACJE 13-16 LAT

20:55- HIP-HOP FORMACJE 9-12 LAT

21:10- HIP-HOP FORMACJE OD 13 LAT

21:20- DANCEHALL SOLO POWYŻEJ 15 LAT

21:25- FREESTYLE MINI FORMACJE POWYŻEJ 30 LAT

21:30- DANCEHALL FORMACJE POWYŻEJ 16 LAT

21:35- ROZDANIE NAGRÓD III BLOKU