reklama
Kultura

Projekt drzewo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku

Projekt drzewo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza lęborczan do wspólnego działania. Dzisiaj o 13.00 będzie można wydziergać elementy na kolejne drzewo, które zostanie ozdobione w przestrzeni miejskiej w myśl nowego trendu artystycznego Yarnbombing.

reklama

Yarnbombing to dziedzina sztuki polegająca na pokrywaniu elementów przestrzeni zewnętrznej najczęściej drzew, kamieni, itp. ręcznie wykonanymi dzianinami.

Można dziergać w domu lub w bibliotece na spotkaniach klubu rękodzieła w każdy piątek o godz. 17.00 w klubie biblioteki (piwnica, wejście od podwórka).

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w akcji:

  • wykonać przynajmniej jeden element na szydełku lub drutach; polecamy szczególnie „kwadracik babuni”, wielkość 14 x 14.
  • gotowe elementy (ilość nieograniczona) należy do 6 maja 2022 r. przynieść do biblioteki lub wrzucić do trezora znajdującego się przy wejściu. Do prac można dołączyć swoje dane osobowe i numer telefonu, jeżeli informacja o udziale ma pojawić się w mediach biblioteki.
  • jeżeli ktoś nie ma czasu lub umiejętności, a posiada niepotrzebną włóczkę może dostarczyć do biblioteki (także do trezora)
  • chętnym osobom biblioteka zapewni również włóczkę i/lub nauczy szydełkować podczas spotkań klubu rękodzieła

Kontakt: Aleksandra Werenczuk-Hinc T: 59 86 22 307,

E: ko@biblioteka.lebork.pl 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.