reklama
reklama
Aktualności

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wasilewską

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00 w klubie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku (piwnica) podczas spotkań z pasją. Wstęp jest wolny.

reklama

Małgorzata Wasilewska mieszka w Gdańsku, który kocha. Od wielu lat pisze do szuflady, a swoją pracę zawodową związała z profesją coacha, dzięki której pomaga ludziom zmienić pracę. Od piętnastu lat zajmuje się także rekrutacją. „Kobiece everesty” to jej debiut i zarazem wyczekiwane książkowe dziecko, którego premiera przypadła 8 marca 2022 r.

„Kobiece everesty” to zbiór dwudziestu trzech rozmów z kobietami, które odważyły się na zmiany, aby spełnić swoje marzenia. Wśród nich znajdują się stewardessa, dziennikarka, pielęgniarka, pisarka i aktorka. Takie, które spotykamy w naszym codziennym życiu oraz te, znane, jak modelka Ilona (Felicjańska) Montana czy Basia Ritz – zwyciężczyni pierwszej edycji programu MasterChef oraz pisarka Magdalena Witkiewicz.

Spotkanie odbywa się w ramach Światowego Dnia Książki, który przypada 23 kwietnia. Ponadto 2022 jest uznany Rokiem Wandy Rutkiewicz, jednej z najwybitniejszych światowych himalaistek. Motyw everestu jest symboliczny, może być nie tylko szczytem ale też trudem codziennego życia. Każda z nas trafia na mniejsze i większe everesty. Ważne, by pokonywać je z odwagą w sercu i niesłabnącą motywacją.