reklama
Aktualności

Projekt MOC KOBIET w Lęborku ze wsparciem budowy hospicjum

Projekt MOC KOBIET w Lęborku ze wsparciem budowy hospicjum

W Lęborku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w pełni dedykowane kobietom. 28 kwietnia mentorzy budowy lęborskiego hospicjum zapraszają na spotkanie MOC KOBIET z udziałem m.in. Iwony Guzowskiej, znanej jako mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym oraz kick-boxingu. Iwona Guzowska obecnie jest trenerką biznesową i mentorką rozwoju.

reklama

Projekt MOC KOBIET to pierwsza edycja corocznych spotkań kobiet z różnych światów. Jak zapowiadają organizatorzy, to inicjatywa w całości poświęcona kobietom. Wydarzenie wspiera i nagradza liderki, działaczki z różnych sfer życia społecznego, które swoim zaangażowaniem, działaniem budują dobre wzorce i mobilizują kobiety do wyjścia ze strefy komfortu.

Pierwszej edycji towarzyszy inspirujące spotkanie z wyjątkowym gościem – Iwoną Guzowską, która pragnie zainspirować kobiety do działania. Uważa, że walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie. Bycie Wojowniczką jest wpisane w kobiecą naturę.

„MOC KOBIET” jest wsparciem dla budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.

Wydarzenie poprowadzi: Maciej Miecznikowski.

Organizatorami wydarzenia są Mentorzy Budowy Hospicjum: FARM FRITES POLAND S.A., PROFARM LĘBORK i ZWAE Sp. z o.o.

Główny patron medialny: WPROST