reklama
Aktualności

W Nowej Wsi Lęborskiej wybrali radnego bez głosowania

W Nowej Wsi Lęborskiej wybrali radnego bez głosowania

Gmina Nowa Wieś Lęborska ma nowego radnego. Miejsce w okręgu Łebień-Lędziechowo za Monikę Włusek zajął nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Łebieniu Zdzisław Kotłowski. Monika Włusek kilka miesięcy temu zrezygnowała z mandatu radnej zostając wicewójta.  

reklama

Obsadzenie mandatu radnego odbyło się bez głosowania mieszkańców. Dlaczego? Nie zgłosił się żaden inny kandydat oprócz Zdzisława Kotłowskiego. W związku z tym Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Nowej Wsi Lęborskiej Katarzyna Tabaka podjęła decyzję o wyborze Zdzisława Kotłowskiego, stronnika obecnego wójta Zdzisława Chojnackiego, na radnego bez głosowania.

1 Komentarz

    Radny bez głosowania🤔 w ramach przymiarki do głosowania, w zaledwie cztery dni zdobył zaufanie 252 mieszkańców w formie wpisania się na listę poparcia. Do tej pory mieszkańcy pytają gdzie mogą dopisać się do tej listy.
    Byli i kontrkandydaci, ale jakoś nie zarejestrowali swoich komitetów wyborczych w określonym czasie. 😉
    A ,,łapanka” na kontrkandydata była bardzo rozbudowana, zaangażowali się w nią również radni z innych okręgów wyborczych i osoby,, lekko” traktujące prawdę🤭

Komentarze są wyłączone.

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę
POLECAMY
 
close-link