Kultura

GWIAZDY LĘBORSKICH DNI JAKUBOWYCH 2022

GWIAZDY LĘBORSKICH DNI JAKUBOWYCH 2022

Wczoraj miasto Lębork poinformowało, że Lęborskie Dni Jakubowe odbędą się w dniach 22 – 24 lipca 2022 r. na placu Pokoju w Lęborku. Dzisiaj poznaliśmy gwiazdy wieczoru.

reklama

W piątek (22 lipca) na scenie wystąpi zespół Blue Cafe. Kolejnego dnia (sobota) czeka nas koncert Poparzeni Kawą Trzy znani z utworu „Byłaś dla mnie wszystkim”. W ostatni dzień o 20:30 wystąpi Kamil Bednarek.

reklama

Poprzednio przez pandemię nie było tradycyjnych koncertów gwiazd, Biegu św. Jakuba, zlotu Jakubów oraz tak lubianych i tłumnie odwiedzanych stoisk na ul. Staromiejskiej i Placu Pokoju. W tym roku się to zmieni.

Zapraszani są wszyscy chętni wystawcy do zgłaszania swoich stoisk z rękodziełem artystycznym, czy też wyrobami regionalnymi, poprzez wypełnienie formularza elektronicznego. O zakwalifikowaniu się wystawcy decyduje Organizator. Potwierdzenie zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 10 lipca 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz pod linkiem https://www.csir.lebork.pl/leborskie-dni-jakubowe-formularz/?fbclid=IwAR27sWjrwgg0k8n09w4U0l2foNb37TT7gI3IQK5csSCszGHB7II13Zr9sm8

zdjęcie: www.lebork.pl

reklama
POLECAMY
 
close-link