reklama
Sport

Cykl maratonów MH Automatyka Pomerania MTB Maraton zawita do Lęborka!

Cykl maratonów MH Automatyka Pomerania MTB Maraton zawita do Lęborka!

Już 5 czerwca cykl maratonów MH Automatyka Pomerania MTB Maraton odbędzie się na Stadionie Miejskim w Lęborku i potrwa od godziny 10.00 do 17.00.

reklama

Lębork jeszcze nigdy nie gościł kolarskiej imprezy MTB na tak wysokim poziomie. Szacowana frekwencja ma wynieść około 400 uczestników z całej Polski. Edycja w Lęborku będzie w całości poprowadzona w lesie, a na trasie zawodnicy znajdą wszystko to co powinien zawierać prawdziwy maraton MTB: sztywne podjazdy, single, dukty leśne, kręte i korzeniste zjazdy oraz niezapomniane widoki. 

Najciekawszą częścią trasy będzie ostatnie 5km przed metą, gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania bardzo trudny odcinek XC biegnący po istniejącej trasie PAZUR XC LĘBORK. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach: SPEED (około 34km) oraz MEGA (około 68km).

Baza zawodów będzie znajdować się w pobliżu stadionu miejskiego, a w miasteczku zawodnicy oraz kibice będą mogli skorzystać z oferty partnerów wydarzenia.

Każdy uczestnik może liczyć na bogaty pakiet startowy gdzie znajdą się między innymi baton energetyczny, piwo bezalkoholowe, energetyk, livetracking, torba eko, numer startowy z chipem, catering na mecie.

Wpisowe:

  • Online (najpóźniej 10 dni przed zawodami): 95zł
  • Online (najpóźniej 3 dni przed zawodami): 110zł
  • W dniu zawodów (płatne tylko gotówką): 130zł

Link do zapisów: https://zapisy.pomerania-sports.pl/

Więcej informacji dotyczących edycji: https://mtbpomerania.pl/edycje/edycja-luzino/

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę
POLECAMY
 
close-link