03/03/2024
Aktualności

Debiut Mateusza Janusza w Fame MMA

Debiut Mateusza Janusza w Fame MMA

To był bardzo zacięty pojedynek w trójmiejskiej Ergo Arenie. Debiut w Fame MMA pochodzącego z Lęborka 30-letniego Mateusza Janusza fachowcy uznali za obiecujący. Mateusz „Fit Lovers” Janusz jest popularnym youtuberem i trenerem personalnym. Wraz ze swoją partnerką Pamelą Stefanowicz stanowią zgrany duet obserwowanych przez miliony fanów influencerów.

reklama


W debiucie w MMA Mateusz Janusz walczył z doświadczonym Kacprem Błońskim. Walka była wyrównana. Janusz rozpoczął bardzo agresywnie, Błoński musiał się bronić. Kondycja „Fit Loversa” robiła wrażenie. Jeden i drugi zawodnik częstował przeciwnika mocnymi ciosami, w które wkładali całą moc. W drugiej rundzie „Blonsky” obalił rywala i rozpoczął dominację. Oddał jednak na chwilę pozycję rywalowi. Druga runda zakończyła się bardzo solidną wymianą ciosów. W trzecim i ostatnim starciu działo się już mniej, tempo znacznie spadło. Kluczowe było doświadczenie „Blonsky’ego”, który kontrolował większość akcji.


Sędziowie mieli trudne zadanie. Wskazali niejednogłośnie Błońskiego. Punktowali dwukrotnie 29-28 na jego korzyść. Trzeci arbiter wskazał taki stosunek w kierunku do „Matt Fit Loversa”.

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link