reklama
Sport

Szkolna sala sportowa „Mechanika” wyremontowana

Szkolna sala sportowa „Mechanika” wyremontowana

Ponad pół miliona kosztował remont szkolnej sali sportowej w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku. W ramach inwestycji gruntownie wyremontowano podłogę i pomalowano ściany i sufitu oraz dokonano izolacji fundamentów hali sportowej.

reklama

Roboty budowlane polegały na demontażu istniejącej podłogi wraz z betonowym podkładem, wykonanie nowej posadzki betonowej pod podłogę systemową oraz wykonanie nowej podłogi z nawierzchni sportowej wykończonej wykładziną sportową PCV typu tarkett i montażem listew wykończeniowych. Prace wewnątrz sali objęły również malowanie ścian i sufitu hali. Wewnętrzne prace remontowe kosztowały blisko 355 tys. zł. Wykonawcą była firma PPUH „Hryn-Bud” Adama Hrycyka.

Kompleksowy remont obiektu objął również izolację fundamentów. Roboty za kwotę nieco ponad 151 tys. zł zrealizował Zakład Remontowo-Budowlany Instalatorstwa Sanitarnego CO i Gaz Józefa Stanickiego. Zakres robót obejmował odkopanie i oczyszczenie ścian fundamentowych, ich osuszenie i odgrzybienie wraz z wykonaniem powłoki izolacyjnej i dociepleniem styropianem ekstrudowanym XPS. Wokół budynku wykonano także opaskę z odtworzeniem wejść i schodów bocznych do budynku z kostki betonowej.

W odbiorze, oprócz starostów Alicji Zajączkowskiej i Edmunda Głombiewskiego uczestniczyli przedstawiciele wykonawcy, inspektor nadzoru, Adam Etmański – kierownik Referatu Realizacji Inwestycji i reprezentanci szkoły.

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357