reklama
Aktualności

Przedszkole ,,Stefek Burczymucha’’ zaprasza już półtoraroczne dzieci

Przedszkole ,,Stefek Burczymucha’’ zaprasza już półtoraroczne dzieci

W przedszkolu „Stefek Burczymucha” w Lęborku na ulicy Gdańskiej 40 od stycznia 2022 roku powstanie nowa grupa żłobkowa dla dzieci od 1,5 roku życia. Rekrutacja już trwa, więc zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania swoich pociech do placówki.

reklama


Przedszkole dysponuje wykwalifikowaną kadrą nauczycieli i specjalistów oraz kadrą, która wspomaga wychowanie i nauczanie dzieci. W tym miejscu prowadzone są zajęcia, gdzie grono nauczycielskie dba o rozwijanie wszystkich rodzajów inteligencji u dzieci. Natomiast inni pracownicy dbają o to, by pociechy zawsze dostały świeże i zdrowe posiłki z własnej kuchni. Przedszkole raz lub dwa razy w miesiącu ogląda z dziećmi przedstawienia teatralne, które odbywają się na miejscu. Ponadto placówka współpracuje z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami ze środowiska lokalnego, takimi jak Policja czy Straż Pożarna. 

Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dzieci do przedszkola ,,Stefek Burczymucha” wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową, która znajduje się na stronie (wymienionej poniżej) i dostarczyć ją do przedszkola.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę przedszkola https://stefekburczymucha.pl/przedszkole-lebork/ bądź o kontakt pod numer 784014827 lub na email przedszkole-stefek.l@o2.pl

Karta zgłoszeniowa: https://stefekburczymucha.pl/wp-content/uploads/2021/09/KARTA-ZGLOSZENIA-DZIECKA-STEFEK-LEBORK.pdf

(artkuł partnera)

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link