reklama
Sport

Marek Prądzinski zagra w Łupawie

Marek Prądzinski zagra w Łupawie

Legenda polskiej LOTTO Superligi i Pogoni Lębork 47-letni Marek Prądzinski zakończył po ćwierć wieku z małymi przerwami grę w Lęborku i w nowym sezonie zagra w II-ligowej UKS Tęcza Łupawa.

reklama

– Będę grał już czysto dla przyjemności. Klub tworzą miejscowi zawodnicy, w szerokiej kadrze jest wójt gminy Potęgowo Dawid Litwin, a ogromnym atutem jest fajna atmosfera. Sportowo na pewno ciężko będzie nam o utrzymanie, choć oczywiście powalczymy – mówi Marek Prądzinski, ostatnio grający w Poltarex Pogoni Lębork w LOTTO Superlidze.

Po latach wojaży po całym kraju, Marek Prądzinski będzie dojeżdżał ok. 25 km z Lęborka do Łupawy w gm. Potęgowo (powiat słupski). W przeszłości grał m.in. w Tęczy Nowa Wieś Lęborska, a teraz dołączył do innej Tęczy Łupawa, której trenerem jest Bogusław Cyrny. Marek Prądzinski z ostatnim swoim klubem Poltarex Pogonią Lębork wywalczył dwa razy wicemistrzostwo Polski i 2-krotnie sięgnął po brąz. Sukcesy odnosił także m.in. w Olimpii Grudziądz (mistrzostwo Polski), Tęczy Nowa Wieś Lęborska (wicemistrzostwo Polski) i w KS Piaseczno na Mazowszu.

Komentarze
Szukasz idealnego miejsca na nowy dom?
Zadzwoń! tel. 606 281 357