reklama
Aktualności

Nowy market remontowy w Lęborku (atrakcyjne przeceny na otwarcie)

Nowy market remontowy w Lęborku  (atrakcyjne przeceny na otwarcie)

Przy ul. Krzywoustego 4A, w budynku, gdzie do tej pory mieścił się sklep firmy JYSK powstaje market remontowy TROPS, firmy należącej do grupy PSB.

reklama

Już we wrześniu planowane jest wielkie otwarcie z przecenami do – 70%! Na uwagę zasługuje szeroki asortyment farb z mieszalnika firmy Tikkurila, można wybierać spośród tysiąca designerskich kolorów, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Oprócz strefy z farbami powstaje rozbudowany dział BHP z odzieżą i akcesoriami firmy Stalco. W ofercie znajdują się zarówno funkcjonalne jak i eleganckie polary, czy koszulki. Odzież firmy Stalco świetnie sprawdzi się w pracy. Jej sportowy charakter, sprawi, że dobrze będziecie się w niej czuć również na co dzień. Dodatkowo na półkach znajdziecie specjalistyczną odzież przeciwdeszczową, obuwie do prac budowlanych, okulary czy akcesoria ochrony słuchu i głowy. Warto podkreślić, że ubrania i akcesoria można przymierzać i oglądać w sklepie, a nie tylko w katalogach, dzięki czemu odzież robocza będzie dobrze dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów.

Nowy market budowlany to z pewnością miejsce dla majsterkowiczów z dużym wyborem elektronarzędzi w różnych przedziałach cenowych firm takich jak: Die Walt, Hitachi, Stanley, Bosh czy Stalco.

Jesteś w trakcie remontu mieszkania czy domu? Świetnie się składa, w nowym oddziale firmy TROPS zaopatrzysz się zarówno w materiały budowlane, jak i elementy wykończeniowe takie jak armatura kuchenna czy elektryka. W markecie remontowym znajdziesz wszystko, co niezbędne do remontu wnętrz takich jak łazienka, kuchnia, salon czy sypialnia. Dodatkowo możesz liczyć na porady pracowników obsługi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Pasjonaci prac w ogrodzie mogą z kolei wybierać spośród szerokiego asortymentu narzędzi i armatury ogrodowej. Potrzebne Tobie są nowe grabie? A może czas wymienić sekator? Te narzędzia, znajdziesz w nowym punkcie.

Jeżeli w najbliższych planach masz remont w mieszkaniu, bądź przymierzasz się do zakupu materiałów budowlanych do budowy domu, to warto skorzystać z atrakcyjnych rabatów, które towarzyszyć będą wielkiemu otwarciu nowego punktu już we wrześniu.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link