03/05/2024
Aktualności

Siatkówka. Puchar Pomorza jest nasz

Dwa złote i jeden srebrny medal przywieźli nasi zawodnicy z VII Ogólnopolskiego Turnieju Minipiłki Siatkowej – Puchar Pomorza organizowanego przez UKS "Suchanik" Gdańsk. W kategorii "czwórek" nasz zespół wygrał wszystkie spotkania i wywalczył I miejsce przed gospodarzami oraz zespołem BAS Białystok. Młodsi zawodnicy z kategorii "trojek" nie chcieli być gorsi i spisali się rewelacyjnie i zdobyli I i II miejsce w stawce 24 zespołow z całej Polski.

"Czwórki"
SPS Lębork I – I miejsce – Konrad Czaja, Jakub Klimik, Konrad Klasa, Jakub Groth.
SPS Lębork II – 12 miejsce – Jakub Kolasa, Bram Van Ommeren, Michał Błaszkowski, Barosz Czubaty.

"Trójki"
SPS Lębork I – I miejsce – Tytus Woźny, Dawid Lewandowski, Hubert Rajkowski
SPS Lębork II – II miejsce – Dawid Wutowicz, Damian Klas, Łukasz Romaniuk
SPS Lębork III – 13 miejsce – Adrian Potocki, Filip Lewandowski, Jan Ciupa, Alan Olszewski.