Aktualności

Ogólnopolska premiera Harrego Pottera także w Lęborku

„Harry Potter i Insygnia Śmierci 2”, czyli ostatnia część przygód młodego czarodzieja będzie miała swoją premierę również w Lęborku. Harry, wraz z przyjaciółmi, będzie musiał stanąć do rozstrzygającego pojedynku ze straszliwym i rosnącym w siłę Lordem Voldemortem.  W drugiej części widowiskowego zakończenia serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów przeistacza sięw otwartą wojnę. Stawka nigdy nie była tak wysoka; nikt nie może czuć się bezpieczny. Być może w trakcie nieuchronnie zbliżającej się ostatecznej rozgrywki z Lordem Voldemortem to Harry Potter będzie zmuszony do ostatecznego poświęcenia. Tak kończy się cała opowieść.

reklama

– To już szósta premiera w ciągu ostatnich miesięcy w kinie „Fregata” – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK. – Razem z całym kinowym światem rozpoczniemy pokazy ostatniej części przygód młodego czarodziej w piątek, 15 lipca. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. W Lęborku film będzie pokazywany w wersji z dubbingiem.

Film w lęborskim Kinie "Fregata" będzie wyświetlany premierowo od 15 do 28 lipca 2011 roku codziennie o godzinie : 15.00, 17.30 i 20.

Szczegóły na stronie www.lck-fregata.pl .  Ceny biletów: 13 (normalny), 12 (ulgowy) i 11 (zamówienia zbiorowe powyżej 15 osób). Rezerwacji można dokonywać od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 059 8622-530. Kasa przy ulicy Gdańskiej 12 jest czynna codziennie na godzinę przed pierwszym seansem.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

POLECAMY
 
close-link