03/03/2024
Aktualności

Dni Gminy Wicko i festyn rodzinny w Chocielewku, czyli co warto zobaczyć w ten weekend

Kabaret DKD i zespół Czarno-Czarni będą gwiazdami Dni Gminy Wicko. Na tę wielką imprezę zapraszamy naszych czytelników do Charbrowa w dniach 16-17 lipca. Oprócz występów gwiazd, zaprezentują się także lokalni wykonawcy, laureaci konkursu „Talenty naszej gminy”.  A tym, którym bliżej do miejscowości Chocielewko zapraszamy na ekologiczny Festyn Rodzinny.

reklama

Dni Gminy Wicko stają się już imprezą cykliczną, która przyciąga swoją oprawą wielu gości, doceniania jest także przez lęborczan, a występy gwiazd ściągają turystów z Łeby. W ubiegłym roku mogliśmy na przykład oglądać zespół Big Cyc. W tym roku zobaczymy zespół Czarno Czarni. Tradycją też się stało, że tą dwudniową imprezę rozpoczyna się od wyboru czarownicy gminy Wicko, która przez rok będzie sprawowała swoją władzę. Poniżej przedstawiamy plakat z dokładnym programem Dni Gminy Wicko.

 

Natomiast tych czytelników, którzy wolą spokojniejsze, bardziej plenerowe imprezy zapraszamy na festyn z długoletnimi tradycjami, czyli ekologiczny festyn w Chocielewku. Tam również nie zabraknie dobrej zabawy i konkursów z nagrodami.

 

reklama
Poprzedni artykuł

Następny artykuł

POLECAMY
 
close-link