Jeśli w planach są wiosenne nasadzenia, zakupy do ogrodu albo doposażenie gospodarstwa, to jutrzejsza data jest najważniejsza w kalendarzu. Przy ulicy Długiej 28W wszystko jest już gotowe. Towar czeka na półkach, a dział roślinny wypełnił się drzewkami i kwiatami. Start wydarzenia zaplanowano na jutro, 10 kwietnia, o godzinie 13:00.
Co czeka na miejscu?
To nie będzie zwykłe otwarcie sklepu, ale prawdziwe wydarzenie dla mieszkańców. Na każdego, kto odwiedzi TEWAR tego dnia, czeka kilka konkretnych powodów, dla których warto się pojawić:
- Poczęstunek z grilla – od samego progu będzie można poczuć zapach jedzenia z rusztu. Darmowa porcja z grilla czeka na każdego gościa – to idealna okazja, żeby zjeść coś dobrego i na spokojnie obejrzeć ofertę.
- Ogromny wybór roślin – dział ogrodniczy robi wrażenie. Dostępne są piękne drzewka, krzewy i kwiaty, które od razu po zakupie można sadzić w ogrodzie lub na tarasie.
- Sprzęt i narzędzia – na miejscu znajduje się wszystko, co niezbędne do pracy w polu i w ogrodzie – od drobnych akcesoriów po profesjonalny sprzęt rolniczy.
Pełne zaopatrzenie i nawozy
TEWAR to nie tylko ogród, ale przede wszystkim solidne zaplecze dla rolnictwa. Na miejscu czeka profesjonalny asortyment niezbędny do pracy w gospodarstwie. Magazyny są pełne nawozów, które pomogą zadbać o tegoroczne plony, a wybór specjalistycznych artykułów rolniczych zadowoli każdego fachowca. Wszystko, co potrzebne do pracy na roli, jest teraz dostępne w jednym miejscu, bez konieczności dalekich wyjazdów.
Rabat na start – tylko jutro!
Dzień otwarcia to najlepszy moment na zakupy ze względu na przygotowaną promocję. Tylko w piątek będzie można skorzystać z 10% rabatu na cały asortyment w dziale ogrodnictwa oraz na wszystkie drzewka (z wyłączeniem środków ochrony roślin). To realna oszczędność przy planowaniu większych zmian w ogrodzie.
To doskonała okazja, żeby sprawdzić nową jakość zakupów w regionie, skorzystać ze zniżek i spędzić czas w miłej atmosferze przy grillu.
Chcesz wiedzieć więcej?
📞Kontakt: 720 869 811
📌Lokalizacja: Mosty ul. Długa 28w
🌐Facebook: https://www.facebook.com/Tewarmosty/
















Tekst powstał w ramach płatnej współpracy reklamowej z firmą „Przedsiębiostwo Handlowe TEWAR”




