15/07/2024
Reklama Aktualności

Wyrusz w rejs do swojej kariery – trwa rekrutacja na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości!

Wyrusz w rejs do swojej kariery – trwa rekrutacja na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości!

Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego (WZNJ) w Gdyni kształci specjalistów na dwóch kierunkach studiów: Zarządzania oraz Inżynierii Jakości. Oferowane są studia I (licencjackie, inżynierskie) oraz II stopnia (magisterskie) w systemie kształcenia stacjonarnego i niestacjonarnego.

reklama

Na kierunku Zarządzanie możliwy jest wybór następujących specjalności:

 • Ekonomia Menedżerska (studia I stopnia), która oferuje zdobycie wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i kompetencji kierowniczych.
 • Informatyka Gospodarcza (studia I stopnia), dająca możliwość podjęcia pracy w zespołach odpowiedzialnych za rozwój, wdrażanie i eksploatację systemów informacyjnych przedsiębiorstw, jak również w firmach wytwarzających i dostarczających rozwiązania z obszaru IT.
 • Marketing i Handel (studia I stopnia),umożliwiający organizowanie działań marketingowych w przedsiębiorstwach, kreowanie marki oraz zarządzanie procesami sprzedażowymi w firmach.
 • Systemy Transportowe i Logistyczne (studia I stopnia), które przygotowują do podjęcia pracy w działach logistycznych przedsiębiorstw działających w wielu branżach, firmach spedycyjnych, armatorskich, itp. 
 • Turystyka i Hotelarstwo (studia I stopnia), umożliwiające podjęcia pracy na stanowiskach związanych z planowaniem i organizacją działalności współczesnych przedsiębiorstw w branży turystycznej i hotelarskiej.
 • Zarządzanie Odnawialnymi Źródłami Energii (studia I stopnia), przygotowujące do przygotowywania, consultingu i prowadzenia projektów związanych z OZE, audytem energetycznym czy środowiskowym.
 • Biznes Elektroniczny (studia II stopnia), dający solidny warsztat, przygotowujący do pracy w roli analityka potrzeb firm i organizacji w zakresie IT, jak również w roli eksperta w obszarze wdrożeń narzędzi IT w firmach.
 • Transport i Logistyka w Gospodarce Globalnej (studia II stopnia), po jej ukończeniu staniesz się poszukiwanym specjalistą z zakresu transportu, spedycji i logistyki.   
 • Rachunkowość i Zarządzanie Finansami (studia II stopnia), przygotowujące do podjęcia pracy, wszędzie tam, gdzie potrzebne są osoby odpowiedzialne za finanse, czy też pomoże w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Na kierunku Inżynieria Jakości są dostępne specjalności:

 • Inżynieria jakości i zarządzanie produktem (studia I stopnia), która pozwala zdobyć umiejętności kreowania i komercjalizacji nowych produktów oraz zarządzania innowacjami produktowymi z wykorzystaniem narzędzi i metod zarządzania jakością.
 • Usługi Żywieniowe i Dietetyka (studia I stopnia), która daje bardzo szerokie kompetencje w zakresie projektowania i zarządzania usługami żywieniowymi oraz kształtowania polityki zdrowotnej.
 • Zarządzanie Jakością Usług (studia I stopnia), która przygotowuje do projektowania usług i kreowania ich marki, wdrażania strategii marketingowych jak również daje możliwości uzyskania certyfikatów kompetencji Asystenta Systemu Zarządzania Jakością, wydawanych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
 • Menedżer Systemów Zarządzania (studia II stopnia), po ukończeniu której staniesz się specjalistą w zakresie systemowego zarządzania jakością, środowiskiem, energią oraz bezpieczeństwem, z możliwością uzyskania pięciu certyfikatów kompetencji Asystenta Systemu Zarządzania oraz dwóch certyfikatów kompetencji Pełnomocnika Systemu Zaradzania Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
 • Menedżer Usług Dietetycznych (studia II stopnia), przygotowuje do organizacji i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w zakresie szeroko rozumianych usług dietetycznych, jak również do pracy w międzynarodowych korporacjach o profilu żywnościowo-żywieniowym.
 • Ochrona Wód i Gospodarka Odpadami (studia II stopnia), która oferuje zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie oceny zagrożeń środowiskowych, inwestycji proekologicznych oraz ochrony wód i gospodarki odpadami z możliwością uzyskania certyfikatu Asystenta Systemu Zarządzania Środowiskowego wydawanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Kształcenie odbywa się z m.in. z wykorzystaniem laboratoriów komputerowych wyposażonych w nowoczesne programy używane w praktyce oraz badawczych – z profesjonalną aparaturą. Nasza kadra badawczo-dydaktyczna to uznani specjaliści i naukowcy, zapewniamy także kontakt z praktykami. Oferta kształcenia jest dostosowywana do potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku pracy, co gwarantuje osiągnięcie przez absolwentów kompetencji oczekiwanych przez pracodawców.

Na naszym Wydziale oprócz nauki możesz:

 • rozwijać się w studenckich kołach naukowych, gdzie poznasz starszych kolegów i koleżanki oraz potencjalnych pracodawców, sprawdzisz swoje umiejętności np. w zakresie wystąpień publicznych, 
 • zwiedzać jednocześnie świat korzystając z programu wymiany Erasmus+,
 • budować formę podczas zajęć w różnych sekcjach sportowych – uczelnia dysponuje własnym basenem oraz nowoczesną halą sportową na terenie kampusu,
 • rozwijać talent muzyczny w utytułowanym Chórze Akademickim. 

Rozpocznij swoją przygodę z WZNJ i stań się częścią naszej społeczności.

Szczegóły naszej oferty i zasady rekrutacji znajdziesz na stronie https://wznj.umg.edu.pl/dla-kandydatow

reklama

Materiały UMG

Artykuł sponsorowany przez „Uniwersytet Morski w Gdyni”

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *