15/07/2024
Aktualności Sport

Wakacyjne zajęcia z kalisteniki w parku Michalskiego w Lęborku

Wakacyjne zajęcia z kalisteniki w parku Michalskiego w Lęborku

Przez sześć dni wakacji na Placu Sportów Miejskich w parku im. Mieczysława Michalskiego odbywać się będą zajęcia z kalisteniki, które poprowadzi Dawid Szafałowicz. Najbliższe treningi już w poniedziałek i czwartek, 8 i 11 lipca, o godz. 18:00.

reklama

Zajęcia mają charakter otwarty, a organizatorzy zapraszają wszystkich do aktywnego spędzenia czasu poza domem i poznania sekretów kalisteniki – treningu siłowego opierającego się na sile i wytrzymałości własnych mięśni. Ćwiczenia będą prowadzone pod opieką trenera, którym będzie Dawid Szafałowicz.

– Zajęcia z kalisteniki to inaczej trening przy użyciu własnej masy ciała, m.in. podciągnięcia, pompki, dipy, muscle upy i stanie na rękach – mówi Dawid Szafałowicz, terner personalny i prowadzący zajęcia. – Każdy będzie mógł poznać poprawną technikę wykonywania ćwiczeń oraz progresje do trudniejszych elementów. Zajęcia potrwają około godziny, a każdy chętny jest mile widziany. Trzeba tylko pamiętać o zgodzie rodzica lub opiekuna dla osób niepełnoletnich.

Najbliższe zajęcia już w poniedziałek, 8 lipca, a kolejne w czwartek, 11 lipca. W drugim miesiącu wakacji treningi zaplanowano na 5, 8, 19 i 22 sierpnia. Początek zawsze o godz.18:00.

– Ja trenuję już od ponad 10 lat, natomiast jeżeli ktoś zacząłby trenować z wiedzą, którą posiadam teraz, to można by osiągnąć takie rezultaty w 3-5 lat w zależności od predyspozycji genetycznych – zapewnia Dawid Szafałowicz.

Jeżeli interesuje cię temat kalisteniki i nadchodzących zajęć, koniecznie zapoznaj się z Instagramem prowadzącego warsztaty: szafa_dawid.

Zajęcia odbywają się w ramach cyklu „Bezpieczne Wakacje 2024”.

KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNIKA

CZYTAJ TEŻ:

reklama

Zdjęcia: Dawid Szafałowicz

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *