14/04/2024
Aktualności Sport

Mieli okazję potrenować z mistrzem

Mieli okazję potrenować z mistrzem

Słynny bokser Krzysztof Włodarczyk – były mistrz świata organizacji WBC raz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej przyjechał do Lęborka. Pięściarz poprowadził trening w Lęborskiej Szkole Walki Okinawan Goju-Ryu Karate-Do.

W czwartek, 21 marca, Lęborska Szkoła Walki Okinawan Goju-Ryu Karate-Do wypełniła się duchem rywalizacji i nauki pod okiem jednego z najwybitniejszych mistrzów boksu na świecie, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka oraz jego asystenta Jana Dobrzyjałowskiego.

reklama

Wydarzenie zgromadziło członków klubu w każdym wieku – od dzieci po dorosłych, którzy z pasją oddali się treningowi pod okiem słynnego boksera. W nowej siedzibie klubu, przy ul. Pionierów, mistrza przywitał burmistrz miasta Witold Namyślak oraz sekretarz miasta Marian Kurzydło.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej, aktualnie zasila szeregi czołowych zawodników rankingów organizacji WBC, IBF i WBO. Jego obecność w klubie stanowiła nie tylko inspirację dla uczestników treningu, ale również potwierdzenie wysokiego poziomu profesjonalizmu i zaangażowania, którymi mistrz zyskał uznanie na arenie międzynarodowej. To wydarzenie nie tylko umożliwiło członkom klubu zdobycie cennych umiejętności, ale także podkreśliło znaczenie sportu jako źródła motywacji i samodoskonalenia.

reklama

Źródło / Zdjęcie: Urząd Miejski w Lęborku

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link