14/04/2024
Aktualności Kultura

Lęborczanie zapełnili salę na koncercie

Lęborczanie zapełnili salę na koncercie

Skrzypaczka dała koncert dla mieszkańców Lęborka. Chętni muzycznych wrażeń wypełnili salę kinową. Na koniec artyści wspólnie z widownią nagrali filmik, który krąży po mediach społecznościowych.

reklama

W czwartek 21 marca o godzinie 19:00 w lęborskim kinie Fregata artystka z Podkarpacia Basia Kawa dała koncert skrzypcowy dla mieszkańców Lęborka. Razem z nią wystąpił Hubert Baumann, który grał na gitarze oraz wspierał artystkę swoim męskim wokalem. Artyści zagrali zarówno autorskie piosenki Basi Kawy, jak i covery znanych artystów, takich jak Sanah czy Ed Sheeran. 

Muzyka nie była jedyną atrakcją podczas koncertu. Bardzo dużą rolę odegrał pokaz świateł, który komponował się w cały występ artystyczny i nadawał klimatu wydarzeniu. Basia Kawa oraz jej pięciostrunowe skrzypce elektryczne były jednak w centrum spektaklu. 

Lęborczanie zapełnili całą salę, a po koncercie domagali się jeszcze bis gromkimi oklaskami. Na koniec artyści nagrali krótką rolkę do mediów społecznościowych, która krąży po internecie na profilach artystki. W serwisie Instagram filmik można znaleźć na koncie @basiakawamusic.

reklama

Fot. Kacper Konopiński

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link