14/04/2024
Aktualności Kultura

To będzie wieczór muzycznych wrażeń

To będzie wieczór muzycznych wrażeń

Basia Kawa to skrzypaczka, która posługuje się jedynymi w Polsce pięciostrunowymi skrzypcami elektrycznymi. Już w marcu wystąpi w Lęborku.

reklama

Koncert będzie miał miejsce w Sali kinowej „Fregata” już w ten czwartek 21 marca o godzinie 19:00. W programie są zarówno autorskie utwory Basi Kawy oraz covery znanych utworów popularnych artystów (m.in. Lindsey Stirling, Sanah, Mrozu, Ed Sheeran).

Skrzypce artystki zostały zamówione i wykonane specjalnie dla niej w Kalifornii, dzięki czemu gwarantuje wyjątkowość swoim utworom. Tworzy muzykę z pogranicza softrocka, popu i bluesa. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, jednak największą popularność przyniósł jej singiel, który można wykonać jedynie na skrzypcach pięciostrunowych: Violin Fire 

Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność i pięciostrunowe skrzypce elektryczne zapewnią niezapomniane wrażenia z koncertu. Cena biletów to 70 zł od osoby. Patronem medialnym wydarzenia jest Lebork24.info.

Bilety kupicie tutaj: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121959/L%C4%99bork/Basia+Kawa/Link do singla Violin Fire w wykonaniu artystki: https://www.youtube.com/watch?v=8Om3B-TarL8

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link