14/04/2024
Aktualności Kultura

Poznańscy i pomorscy DJ-e zagrają w Lęborku

Poznańscy i pomorscy DJ-e zagrają w Lęborku

Pierwsza impreza muzyczna z cyklu „I’m Still Standing” odbędzie się w Royal Club Lębork. Wydarzenie, które zaplanowano na sobotę, 9 marca, będzie połączone ze zbiórką na rzecz budowy hospicjum w Pogorzelicach.

reklama

Podczas wydarzenia zaproszeni DJ-e zabiorą uczestników w niesamowitą podróż po świecie muzyki klubowej. Zadbają o to weterani poznańskiej i pomorskiej sceny muzycznej, których obecnie można usłyszeć w całym kraju i za granicą. Będą nimi Ebola (Love Parade 2023 / Poznań), Auxtowsky (Trójmiasto), Nathan Pole (Słupsk), Oscar Lloyd (Lębork), Fryzjer (Lębork), Quick Boy i Kolumbiano.

Impreza, którą organizuje PGSolutions i Royal Club Lębork jest organizowana w celu charytatywnym. Wszyscy zaproszeni goście zagrają za darmo, a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne, która buduje hospicjum w Pogorzelicach.

Muzyczna impreza z cyklu „I’m Still Standing” odbędzie się w sobotę, 9 marca, o godzinie 22:00 w Royal Club Lębork przy ul. Staromiejskiej. Bilety można rezerwować dzwoniąc pod numer 888-143-851. Patronami medialnymi wydarzenia są Lebork24.info i RMF Maxx.

reklama

Zdjęcia: Facebook / Royal Club Lębork

reklama

1 Komentarz

    To już dzisiaj xD Cały miesiąc czekałam! 👏

Komentarze są wyłaczone

POLECAMY
 
close-link