14/04/2024
Reklama Aktualności Sport

Z 77 klubów zajęli dziewiąte miejsce

Z 77 klubów zajęli dziewiąte miejsce

Lęborscy karatecy z klubu Shotokan brali udział w zawodach Central Europe Open w Bydgoszczy. Z 77 klubów zajęli 9 miejsce, co jest ogromnym sukcesem dla naszych zawodników.

reklama

Zawody Central Europe Open to międzynarodowa impreza, w której w tym roku wzięło udział 77 klubów z 6 państw. Do rywalizacji przystąpiło ponad 1000 zawodników. Pośród nich wyróżnili się lęborscy karatecy.

– Udało nam się zdobyć 9 miejsce – mówi trener karateków z klubu Shotokan Piotr Pobłocki. – Może i nie jest to podium, ale i tak jest to dla nas ogromny sukces. Wiemy, że dużo już potrafimy, a następnym razem będziemy mogli pokazać jeszcze więcej. Teraz daliśmy z siebie 100%, ale jestem przekonany, że na następnych zawodach pokażemy 110%.

Karatecy przywieźli do domu z czterema złotymi medalami, pięcioma srebrnymi oraz sześcioma brązowymi. Szymon Sołtys dostał także puchar za najlepszy wynik z całego klubu.

Zainteresowanych działalnością klubu zapraszany na stronę WWW: http://karatelebork.pl/ oraz na portal Facebook klubu: https://www.facebook.com/karatelebork.

reklama

Tekst powstał w ramach płatnej współpracy reklamowej z firmą Klub Karate Shotokan Lębork

reklama
POLECAMY
 
close-link