16/06/2024
Aktualności Sport

Po raz siedemnasty sportowcy nagrodzili sportowców [ZDJĘCIA]

Po raz siedemnasty sportowcy nagrodzili sportowców [ZDJĘCIA]

Siedemnasta gala rozdania nagród dla sportowców z okazji święta sportu w powiecie lęborskim odbyła się w sali kinowej  Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata”. Najwięcej nagród zgarnęli podopieczni Piotra Pobłockiego z klubu karate Shotokan.

reklama

Rozdanie nagród odbyło się w sobotę 24 lutego o godzinie 12:00. Sportowcy zostali wyróżnieni w wielu kategoriach, które zostały podzielone na dwie główne: nagrody dla sportowców za osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej lub międzynarodowej oraz dla sportowców, kibiców i trenerów w pomniejszych kategoriach za osiągnięcia związane z dokonaniami sportowymi w powiecie.

W pierwszej kategorii z klubu Shotokan zostało nagrodzonych aż 19 sportowców za osiągnięcia w mistrzostwach i innych konkurencjach sportowych o charakterze ogólnopolskim lub międzynarodowym. Każde z nich zostało przygotowane przez Piotra Pobłockiego – głównego trenera klubu Shotokan. Za swoje osiągnięcia trener został nagrodzony również Laurem Sportowca Ćwierćwiecza Powiatu Lęborskiego.

Pośród nagrodzonych znaleźli się również podopieczni i członkowie Lęborskiego Klubu Biegaczy im. Braci Petk, Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ekonomik-Maratończyk” czy Klubu Kolarskiego „Lew Lębork”.

Impreza przyciągnęła tłumy sportowców oraz ich bliskich. Zapełniona była cała sala kinowa. Pomiędzy rozdaniami nagród czas umilał uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Lęborku, który śpiewał takie utwory jak „Pokaż na co Cię stać” zespołu Feel czy „Opowiadaj mi tak” Zbigniewa Wodeckiego.

reklama

Fot. Kacper Konopiński

reklama