03/03/2024
Reklama Aktualności

[GAZETKA] Sklep budowlany, malarski w centrum Lęborka – czekają promocje!

[GAZETKA] Sklep budowlany, malarski w centrum Lęborka – czekają promocje!

Remontujesz? Brakuje Ci materiałów? Każdy fan majsterkowania znajdzie tu coś dla siebie. Ten sklep na „lęborskim targowisku” pomoże Ci szybko zaopatrzyć się w niezbędne produkty i narzędzia.

reklama

Szeroki asortyment i profesjonalna obsługa

Nowy sklep budowlany Młotkiem, Farbą, Pędzlem to prawdziwy raj dla majsterkowiczów i specjalistów w dziedzinie budownictwa. Jego asortyment obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do realizacji swoich projektów.

Znajdziesz tu artykuły takie jak zaprawy, fugi, chemia, akcesoria, farby, artykuły malarskie, lakiery, narzędzia, kleje, sylikony, taśmy i wiele innych! Nie musisz już marnować czasu jadąc do dużych marketów budowlanych. Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy znajdziesz tu. Do tego obsługa z chęcią doradzi Ci w wyborze najodpowiedniejszych produktów.

Nowe promocje! Zobacz aktualną gazetkę:

reklama

Największy plus – lokalizacja!

Nowy sklep malarsko-budowlany jest wygodnie zlokalizowany w centrum Lęborka przy ul. Handlowej 6, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców miasta. To idealne miejsce na zakupy, niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym budowlańcem czy hobbystą. Dzięki dogodnej lokalizacji możesz szybko i łatwo zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz do swojego remontu.

Godziny otwarcia

Młotkiem, Farbą, Pędzlem otwarty jest od poniedziałku do piątku: 7:00 – 16:00 oraz w soboty: 8:00 – 14:00

Sklep znajduje się przy ul. Handlowej 6 w Lęborku

Artykuł sponsorowany przez firmę „Młotkiem, Farbą, Pędzlem”

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *