15/07/2024
Aktualności

Miasto kusi atrakcyjnym lokum

Miasto kusi atrakcyjnym lokum

Rozpoczął się nabór uzupełniający chętnych do zamieszkania w nowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża w Lęborku. Chętni mogą składać dokumenty do Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego do 15 grudnia.

reklama

Od 4 grudnia trwa nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Obrońców Wybrzeża 9 w Lęborku. Blok, który powstał przy finansowym wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach Funduszu Dopłat, jest własnością Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Budynek jest pięciokondygnacyjny, podpiwniczony z komórką lokatorską przypisaną do każdego mieszkania. Prowadzony nabór dotyczy dwupokojowego mieszkania nr 6 zlokalizowanego na pierwszym piętrze o powierzchni 41,77 m kw. z przynależną komórką lokatorską i miejscem parkingowym na zewnętrznym parkingu. Lokal jest wykończony i gotowy do zamieszkania, co oznacza, że najemca będzie mógł zamieszkać bez konieczności przeprowadzenia prac. W środku została zamontowana armatura łazienkowa, a kuchnię wyposażono w kuchenkę oraz zlewozmywak. Na podłogach w pokojach położono panele, natomiast w łazience płytki gresowe. Ściany i sufity wykończone są gładzią i zagruntowane w kolorze białym.

Stawka czynszu za 1 m kw. powierzchni użytkowej lokalu wynosi 15,50 zł. Kwota partycypacji przewidziana do wpłaty wynosi 69 686 zł, a kwota kaucji to 7 769,22 zł. 
Wnioski można składać do piątku, 15 grudnia, w godzinach od 7 do 15 w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Armii Krajowej 14 w Lęborku.

Szczegółowe informacje związane z budynkiem, sposobem i terminem podpisywania umów najmu oraz wpłaty partycypacji i kaucji można uzyskać w siedzibie Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. lub pod numerem telefonu: 59 863 78 47, oraz w pokoju E18 w Urzędzie Miejskim.

reklama

Źródło / Zdjęcie: Urząd Miejski w Lęborku

reklama