03/03/2024
Aktualności

Większość mieszkań już została sprzedana

Większość mieszkań już została sprzedana

Drugi w mieście wieżowiec powstaje przy ul. Emilii Plater w Lęborku. Pierwszy ośmiopiętrowy budynek powstał trzy lata temu. Drugi, bliźniaczy będzie znajdował się w pobliżu niego. 

reklama

Zaczęły się prace budowlane nad kolejnym apartamentowcem w okolicach Przedszkola nr 2 w Lęborku. Podobnie jak w przypadku pierwszego wieżowca, ten będzie zbudowany w stylu, który powinien zadowolić bardziej wymagających klientów. Marmury, granity oraz inne szlachetne kamienie będą zdobić ściany nowego budynku, a na dachu również znajdzie się ogród dla mieszkańców. Budynek będzie podobny rozmiarami do pierwszego apartamentowca, jednak będzie w nim nieco więcej mieszkań.

– Już zaczęliśmy prace i planujemy zakończyć w przeciągu 2-2,5 roku, jeśli wszystko dobrze pójdzie – komentuje Łukasz Wenta, właściciel firmy Megachaty która realizuje inwestycję. – Nowy budynek będzie znajdował się około stu metrów od poprzedniego i będzie do niego bardzo podobny. Większość mieszkań już została sprzedana, tylko kilka zostało.

Plac budowy został już przygotowany i aktualnie są prowadzone prace, które mają na celu wykopanie odpowiedniej ilości ziemi pod fundamenty budynku. Postęp prac można będzie oglądać na przestrzeni najbliższych lat.

reklama
reklama

6 Komentarze

  Raczej budynek wstydu a nie apartamentowiec

  22
  6

  On z ziemi wychodził już w 2016 roku wiec jakie 3 lata i do dziś skończony nie jest

  16
  3

   Kolejna maszkara budowlana. Tragedia.

   3
   2

  Jak powstał trzy lata temu ? On jest jeszcze nie skończony , wystarczy zobaczyć ostatnie piętra i garaż … patodeweloper, mieszkania na dziko w trakcie budowy

  18
  4

  Ha ha – zakończyć pracę w ciągu 2 lat ? W w ciągu 2 lat to zamieniali basen w hale garażową a budowa nie nadal nie skończona, mijam ją codziennie od 7 lat, już elewacja od strony torów odpada ….

  10
  1

  Od kilku lat jeden wielki bajzel i nic więcej. Wieczna rozkopalina i budowa. Zamiast miasto zagospodarować teren pod fajny duży parking dla mieszkańców bo wiadomo miejsc ciągle brak to stawia jakiegoś molocha. Ciekaw tylko jestem jak zostały załatwione pozwolenia na budowę przecież jest coś takiego jak warunki zabudowy. Według mnie jeden wielki przekręt. Gdzie są władze tego nieszczęsnego miasta??????

  4
  3

Komentarze są wyłaczone