18/05/2024
Aktualności Biznes

Wyróżnili lecznicę za doskonalenie pracowników

Wyróżnili lecznicę za doskonalenie pracowników

Szpital w Lęborku zdobył wyróżnienie w kategorii „Lider Rozwoju Kompetencji” podczas tegorocznej edycji konkursu „Gryf Gospodarczy” – najbardziej prestiżowej nagrody gospodarczej w województwie.

reklama

Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń – najwięcej od 24 lat. Pośród 112 wniosków, zgłoszonych do konkursu, był wniosek Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku, który przebił ze swoimi osiągnięciami prawie wszystkich konkurentów i zdobył wyróżnienie w jednej z kategorii – Lider Rozwoju Kompetencji. Nagroda ta przyznawana jest podmiotom, które dbają o podnoszenie kompetencji i umiejętności pracowników, inwestują w szkolenia i na bieżąco analizują potrzeby szkoleniowe.  Z lęborskim szpitalem na podium stanęły Międzynarodowe Targi Gdańskie SA z wyróżnieniem oraz Best S.A. z Gdyni, jako laureat nagrody w tej kategorii. 

„Gryf Gospodarczy” jest nagrodą, która jest organizowana od 2000 roku. To najbardziej prestiżowa nagroda z dziedziny biznesu oraz rozwoju na Pomorzu. Celem konkursu jest od lat promowanie dobrych praktyk w biznesie oraz wsparcie i promocja przedsięwzięć innowacyjnych, które są podejmowane w firmach oraz gminach województwa pomorskiego. Ponadto laureaci nagrody są często polecani do innych prestiżowych konkursów przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, która organizuje wydarzenie.

Przypomnijmy także, że niedawno rozpoczęła się modernizacja trzech kluczowych oddziałów lęborskiego szpitala oraz rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Teren budowy został oficjalnie przekazany wykonawcy. Przedsięwzięcie jest częściowo finansowane z funduszy pochodzących z programu Polski Ład. Więcej o tym czytaj:
https://www.lebork24.info/2023/09/21/na-przebudowe-wydadza-ponad-17-mln-zl/

reklama

Zdjęcia: m.in. Starostwo Powiatowe w Lęborku

reklama
POLECAMY
 
close-link