18/05/2024
Aktualności

Otwarcie nowego sklepu w Lęborku!

Otwarcie nowego sklepu w Lęborku!

Dobra wiadomość dla poszukiwaczy modowych okazji. W Lęborku powstaje nowy sklep z odzieżą używaną. Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy już w piątek (26 maja) od godziny 8:00 rano. Zrób wrażenie w niskiej cenie!

reklama

Odzież używana zyskuje na popularności i staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku modowym. Wielu ludzi przyciąga fakt, że odzież jest ekologiczna i przyczynia się do ochrony środowiska. Second Handy cieszą się dużą popularnością wśród osób, które szukają alternatywy dla tradycyjnych sklepów z odzieżą. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, że odzież ta może być bardzo atrakcyjna i modna, a jednocześnie pozwala na oszczędność pieniędzy.

‘Perełki z Odzysku’ to sklep z wyselekcjonowaną odzieżą używaną dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nie zabraknie modnej biżuterii, torebek, czapek, butów, zabawek, a także tekstyliów do domu.

Całkowita wymiana towaru w każdy piątek – odzież 30zł sztuka! W każdy poniedziałek sztuka – 20zł, wtorek – 17zł, środa – 12zł, czwartek – 7zł, sobota – 25zł sztuka. Biżuteria i zabawki w stałej cenie – 7zł!

Ubrania z drugiej ręki są unikalne i charakteryzują się nietuzinkowym stylem,
co pozwala na stworzenie oryginalnej i interesującej garderoby.

Wielkie otwarcie – 26 maja, godzina 8.00! Lębork ul. Reja 27/1.

Sklep będzie czynny:
poniedziałek – piątek – 8:00 – 16:00
sobota – 10:00 – 14:00

reklama

Tekst na prawach ogłoszenia

reklama
POLECAMY
 
close-link