13/04/2024
Aktualności Kultura

W Łebie porozmawiają o stresie

W Łebie porozmawiają o stresie

W poniedziałek, 24 kwietnia o godzinie 16, w Bibliotece Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5A w Łebie odbędzie się spotkanie pn. „A może nie taki ten stres straszny, czyli jak sobie radzić ze stresem?”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

reklama

Spotkanie dla wszystkich, którzy czują, że w ich życiu jest za dużo stresu poprowadzi Marta Młyńska – germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, edukatorka, coachka i wykładowczyni. Prowadząca jest także twórczynią kreatywnych warsztatów i szkoleń, studentką psychologii, finalistką konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, a także ambasadorka Fundacji Kosmos dla Dziewczynek i programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net.

Wykład na temat stresu został zatytułowany „A może nie taki ten stres straszny, czyli jak sobie radzić ze stresem?”. Przybyli na to spotkanie będą mogli się dowiedzieć o tym czym jest stres i skąd do nas przychodzi, a także jak wykorzystać, oswoić i przekuć stres w samo dobro i spowodować, aby nam służył. Przedstawione zostaną też porady dotyczące przeciwdziałania chronicznemu stresowi w naszym życiu i budowie planu samoopieki.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia o godzinie 16, w sali na I piętrze Biblioteki Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5A w Łebie. Wydarzenie jest w całości finansowane ze środków Gminy Miejskiej Łeba, a udział w nim jest bezpłatny.

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link