Aktualności

Śmierć na torach

Śmierć na torach

Wczoraj około godziny 23 na torach przy ulicy Zwarowskiej w Lęborku pod kołami pociągu relacji Gdynia – Słupsk zginął 25-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego. Według wstępnych ustaleń policji, prawdopodobnie było to samobójstwo.

reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 10 kwietnia, około godziny 23 na torach przy ulicy Zwarowskiej w Lęborku, gdzie pociąg relacji Gdynia – Słupsk potrącił 25-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu.

– Ze wstępnych naszych ustaleń nie wynika, żeby do śmierci mężczyzny mogły się przyczynić osoby trzecie – mówi asp. Marta Szałkowska, oficer prasowy lęborskiej policji. – Najprawdopodobniej było to samobójstwo. Na miejscu pracowaliśmy przez kilka godzin, m.in. zabezpieczaliśmy ślady, dowody i przesłuchiwaliśmy świadków. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, który zadecydował o zabezpieczeniu ciała tego mężczyzny do badań sekcyjnych. Będziemy wyjaśniać jakie były okoliczności tej tragedii.

Policja apeluje do mieszkańców Lęborka i powiatu o zwracanie szczególnej uwagi na osoby, których zachowanie może oznaczać kryzys emocjonalny.

reklama
POLECAMY
 
close-link