16/06/2024
Aktualności

Konrad Kaczmarek potrzebuje naszej pomocy!

Konrad Kaczmarek potrzebuje naszej pomocy!

20 marca w Domu Kultury w Maszewie (filia GCK Cewice) odbędzie się Charytatywna Zumba Fitness. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp to tylko 10zł, a zumbę poprowadzą dwie instruktorki: Katarzyna Drywa i Sylwia Pobłocka, które gwarantują dobrą zabawą w szczytnym celu!

reklama

1 kwietnia Dom Kultury w Maszewie (filia GCK Cewice) organizuje także kiermasz świąteczny z kawiarenką, na którym zbierane będą fundusze na rehabilitacje Konrada.

Konrad ma 10 lat i pochodzi z Łęczyc. Chłopiec cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Mutacja genu MARk2 odebrała dziecku bardzo dużo, a dała autyzm, epilepsję. Mimo tego chłopiec codziennie walczy i stara się być normalnym dzieckiem. Konrad inaczej odbiera świat, dźwięki i obrazy. Inaczej odczuwa także dotyk, zapach i ból. Sytuacje, które dla każdego z nas są naturalne, dla niego potrafią być koszmarem. Konrad nie mówi, przez co czuje się niezrozumiany i łatwo się denerwuje. Nie jest niegrzeczny – jego frustracja to naturalny odruch. Choroby Konrada sprawiają, że jego umysł stał się więzieniem.

Terapia Konrada jest bardzo droga. Badania genetyczne, rehabilitacja
i zajęcia sensoryczne pochłaniają ogromne pieniądze. Przerwanie terapii oznacza natomiast kilka kroków w tył, powrót do punktu wyjścia. Nie możemy pozwolić, by nasza ciężka praca poszła na marne. Dla naszego dziecka jesteśmy w stanie zrobić wszystko, dlatego prosimy o pomoc, by móc kontynuować terapię i zburzyć mur, który wybudowała choroba. Wierzymy, że któregoś dnia Konrad sam powie “dziękuję” wszystkim osobom, które mu pomogły – mówią rodzice chłopca

Pomóżmy Konradowi w jego walce!

Możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na:

Zrzutka  https://zrzutka.pl/89s9xz

Możesz także przeznaczyć 1,5 % dla Konrada!

Numer KRS0000396361 Cel szczegółowy 0057240 Konrad

Zebrane środki zostaną przekazane na rehabilitację, badanie genetyczne WES i terapie logopedyczną.

reklama
reklama