reklama
reklama
Aktualności

Dziesięć tysięcy złotych do wzięcia

Dziesięć tysięcy złotych do wzięcia

Kolejną edycję konkursu „Sportowa Natura” ogłaszają Lasy Państwowe. Poprzednie lata okazały się wielkim sukcesem, w których wzięło udział ponad pięćset lokalnych projektów z całej Polski. Wydarzenia proponowane w poprzednim roku przez kluby sportowe – bo to one mogą składać wnioski – miały bardzo zróżnicowany charakter – od treningów tanecznych, łyżwiarskich, biegów przełajowych, przez zawody w jeździe konnej, łucznictwie, leśne podchody, rodzinne pikniki, wyścigi rowerowe, kończąc na dofinansowaniu obozów sportowych.

reklama

W tym roku zgłoszenia odbywają się wyłącznie drogą internetową przez formularz-on-line, dostępny ze strony internetowej https://www.cilp.lasy.gov.pl/konkurs-dla-klubow-sportowych Zgłoszenia można składać do 30 września 2023 roku.

Aby wziąć udział w konkursie, klub powinien zaproponować projekt akcji lub wydarzenie, które propaguje aktywność fizyczną i ruch na świeżym powietrzu, najlepiej w otoczeniu przyrody. Katalog działań promocyjnych ma charakter otwarty. Przykładowa tematyka obejmuje: promocję obcowania z naturą, aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów, edukacji leśnej i przyrodniczej, a także korzystanie z produktów lasu. Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł na realizację pomysłów o najszerszym zasięgu promocyjnym.

1 Komentarz

    Fajnie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link