reklama
reklama
Aktualności Kultura

Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź szczegóły

Każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź szczegóły

Nie kończą się atrakcje organizowane w powiecie lęborskim z okazji Dnia Kobiet. W dniach od 9 do 11 marca zaplanowano łącznie co najmniej dwadzieścia wydarzeń, na które warto się udać. Wśród nich m.in. koncerty Blue Cafe Trio i Muzyczny Dzień Kobiet we Fregacie.

reklama

Już w czwartek – 9 marca warto wybrać się do Łeby, gdzie w hali sportowo-widowiskowej przy szkole im. Adama Mickiewicza odbędzie się koncert zespołu Blue Cafe Trio. Początek o godzinie 18. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

W piątek – 10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku spragnieni muzyki klasycznej i operowej będą mogli wysłuchać koncertu tria muzycznego – Tre Voci. Trzej tenorzy: Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj wyjdą na scenę o godzinie 17. Wstęp wolny.

Godzinę później w świetlicy w Krępie Kaszubskiej odbędzie się muzyczne spotkanie z Adamem Kuźmiczem – mistrzem Europy w Nordic Walking. Organizatorem wydarzenia jest
Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej.

Hitem piątkowego wieczoru będzie natomiast „Wieczór na Kobiecą Nutę” w Lęborskim Centrum Kultury „Fregata”. Przed publicznością zaprezentują się artyści ze szkoły wokalu LCK „Fregata” prowadzonej przez Annę Krawczykowską. Start również zaplanowano na godzinę 18. Bilety dostępne są w cenie 25 zł.

Ciekawie powinno być też w sobotę (11 marca) w Lędziechowie w gminie Nowa Wieś Lęborska. Wszystkie panie (i panowie też) są zaproszone na godzinę 15 do świetlicy wiejskiej na spotkanie zatytułowane „Kobiety i kwiaty”.

Zwieńczeniem wydarzeń organizowanych w powiecie lęborskim z okazji Dnia Kobiet będzie „Koncert Kobiet” w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach. O godzinie 18 przed publicznością zaprezentuje się dziecięca grupa wokalna pod opieką Anety Suchty, Aleksandry Jankowskiej i Moniki Miszk. Zapisy w sekretariacie GCK lub pod nr. tel. 598611490.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link