30/11/2023
Aktualności Sport

Adam Dosz (LKS Pogoń Lębork) mistrzem Województwa Pomorskiego seniorów 

Adam Dosz (LKS Pogoń Lębork) mistrzem Województwa Pomorskiego seniorów 

W hali MRKS Gdańsk odbyły się „Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorek i Seniorów”. W grze pojedynczej seniorów zwyciężył Adam Dosz (LKS Pogoń Lębork), który w finale pokonał Maksymiliana Miastkowskiego (KS AZS AWFiS Gdańsk) 3:2 , na miejscach 3-4 uplasował się m.in. Sławomir Dosz (LKS Pogoń Lębork). Wśród pań tytuł mistrzowski wywalczyła Adianna Licbarska (MRKS Gdańsk) po zwycięstwie w finale nad Ewą Krakowiak (GKTS Gdańsk). W grze podwójnej seniorów zwyciężyła para braci Dosz Adam i Sławomir (LKS Pogoń Lębork), która w finale pokonała parę Rafał Formela/Mateusz Dykowski (MRKS Gdańsk) 3:2.

reklama

W grze podwójnej seniorek zwyciężyła para Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) i Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk). W grze podwójnej mieszanej tytuł mistrzowski wywalczyła para Adam Dudzicz (KS AZS AWFiS Gdańsk) i Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk).

Mistrzostwa poprzedziły turnieje eliminacyjne do „91. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów”, jakie odbędą się w Płocku w dn. 24-26.03.br. Wśród pań wygrała Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk) a wśród panów zwyciężył Adam Dosz pokonując w finale brata Sławomira Dosza (obaj – LKS Pogoń Lębork) 3:1. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów i Seniorek odbyły się w niedzielę 26 lutego br.

Zdjęcie: Wojciech Potrykus

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link