13/04/2024
Aktualności Kultura

Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”

Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” ogłasza nabór do nowo tworzonego chóru GOSPEL dla osób dorosłych. Zapraszamy wszystkie osoby, które kochają śpiewać i chciałby rozwijać swój talent w gronie ludzi, którzy dzielą tę samą pasję. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu pod okiem zawodowych muzyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu chórów i zespołów wokalno – instrumentalnych. Chór Gospel przy Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” będą prowadzili: Anna Jachimowicz i Mariusz Czajka, którzy tak zachęcają do uczestnictwa w tym nowym projekcie:

reklama

          „Planujemy nie tylko spędzać wolny czas we wspaniałej atmosferze, ale przede wszystkim pracować nad swoim głosem, uczyć się śpiewania w grupie, poszerzać muzyczne horyzonty, inspirować się wspaniałymi wykonaniami, poznawać i opracowywać arcyciekawy repertuar, przygotowywać niezwykłe projekty, koncertować z dobrymi instrumentalistami. Będziemy śpiewać muzykę chrześcijańską w różnych odsłonach. Mnóstwo znanych światowych wokalistów zaczynało właśnie w chórach gospel. W Polsce najbardziej znanymi grupami tego rodzaju są zespoły TGD, Gospel Joy, Gospel Rain. Kto wie, być może uda się nam stworzyć coś równie ciekawego i w Lęborku 🙂 Poszukujemy zarówno śpiewających kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli czytasz to ogłoszenie i czujesz, że jest ono dla Ciebie – koniecznie zgłoś się do nas! „

Zgłoszenia, pytania i kontakt pod numerem telefonu – 796649831.  Uczestnictwo w zajęciach będzie odpłatne.

Informacje o instruktorach:

Anna Jachimowicz – wokalistka, dyrygent, nauczyciel, specjalista rehabilitacji zaburzeń głosu; absolwentka m.in. dwóch kierunków na Akademii Muzycznej w Gdańsku; wokalno – instrumentalne umiejętności doskonaliła na licznych kursach i warsztatach oraz uczestnicząc w różnego rodzaju projektach; jako muzyk koncertujący współpracowała z wieloma formacjami oraz osobistościami świata muzyki zarówno klasycznej jak i rozrywkowej; posiada doświadczenie sceniczne również jako aktorka; autorka scenariuszy; laureatka licznych konkursów literackich i poetyckich; od wielu lat prowadząca warsztaty wokalno-instrumentalne, a także wydarzenia muzyczne w różnych miastach Polski; nauczyciel emisji głosu, dyrygent grupy Gospel; nieustannie podnosząca swoje kompetencje w pasji, jaką jest ludzki głos.

Mariusz Czajka – wokalista, pianista, nauczyciel; absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunkach Wokalistyki Jazzowej i Estradowej oraz Prowadzenia Zespołów Jazzowych i Estradowych, a także Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Akademii Pomorskiej w Słupsku; uczestniczył w wielu warsztatach prowadzonych przez znanych polskich wokalistów; na scenach występuje jako wokalista, aranżer i akompaniator; autor muzyki do tekstów; czynny muzyk koncertujący we współpracy ze znanymi postaciami polskiej sceny; wielokrotnie prowadzący warsztaty wokalno-instrumentalne; nauczyciel wokalistyki.

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link